• Головна
  • «Хмельницькводоканал» планує підняти ціни на воду до рівня собівартості
12:15, 21 жовтня 2016 р.

«Хмельницькводоканал» планує підняти ціни на воду до рівня собівартості

Нові тарифи на водопостачання встановлять у 2017 році. Наразі комунальне підприємство повідомляє про намір провести зміну тарифів  на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у наступному році.
Розрахунок здійснений відповідно до постанови НКРЕКП №302, від 10 березня 2016 року.
Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для МКП «Хмельницькводоканал» були встановлені 26 серпня 2016 року НКРЕКП: водопостачання — 5,20 грн./куб. м, водовідведення — 5,65 грн./куб. м.; централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,50 грн./куб.м, централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,99 грн./куб.м.
Комунальники пояснюють, що необхідність підвищення тарифів зумовлена періодичним зростанням вартості електроенергії, мінімальної заробітної плати, ПММ, опалення. Це змусило підприємство звернутися до НКРЕКП з пропозицією встановлення тарифу: на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 5,98 грн./куб. м (з ПДВ), централізованого водовідведення —6,05 грн./куб. м (з ПДВ).

Тарифи визначені на рівні повної собівартості послуг без урахування прибутку.
1На виконання постанови НКРЕКП №303 від 10.03.2016 р. МКП «Хмельницькводоканал» надав розрахунки планової собівартості на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у НКРЕКП. До складу тарифів входять витрати на послугу централізованого постачання холодної води, водовідведення, витрати на збут з централізованого постачання холодної води, водовідведення, витрати на проведення періодичної повірки квартирних засобів обліку холодної води. Підприємство звернулося з пропозицією до НКРЕКП встановити тариф на послугу централізованого постачання холодної води в розмірі 6,41 грн./куб. м (з ПДВ), водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 6,31 грн./куб. м (з ПДВ).
2
Читайте також:  У МКП «Хмельницьводоканал» з'явилося нове сучасне обладнання

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вода #водопостачання #тарифи #Хмельницькводоканал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...