![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
18:12, 22 жовтня 2016 р.
Фреймут підвела підсумки інспекції у Хмельницькому (Фото, Відео)
У нашому місті задовго до приїзду знімальної групи працювали таємні агенти.
Незважаючи на дощ та вітер хмельничани все ж таки прийшли на головну площу міста. Декілька десятків людей забажали дізнатися результати перевірок.
«Хмельницький – це одне з восьми міст наших глобальних перевірок. У вас працювали мої таємні агенти для того щоб розібратися, що ви їсте, чи безпечно у вас, як вас лікують і хто ваш мер», - розповіла Ольга Фреймут.Отож, під пильне око Ольги Фреймут попали такі заклади: уже відомий на всю Україну «Проскурів м'ясо», поліклініка та музична школа. А ще у нашому місті перевіряли безпеку та наскільки прозоро веде свою діяльність міський голова Олександр Симчишин.
Про штовханину та синець на спині у інспекторши, який вона отримала у результаті перевірки «Проскурів м'ясо» уже відомо напевно усім хмельничанам, та й не тільки.
Зі слів Ольги Фреймут у закладі неналежне поводження з тваринами, адже вбивають їх катуючи. А м'ясо, яке потім розвозять у магазини та комунальні заклади міста розбирають просто на підлозі.
У натовпі людей, серед прихильників Ольги Фреймут були і недруги. Останні викрикували щодо її некомпетентності, так як вбивати тварин можна лише таким способом. В свій захист Ольга Фреймут навела приклади м’ясокомбінатів у Харкові та Полтаві, в яких використовують належне обладнання для забою свиней.
Саме тому «Проскурів м'ясо» отримав відзнаку «Ганьба міста».А от поліклініка №1 та музична школа №1 отримали схильні відгуки.
Отримав відзнаку «Гордість міста» наш міський голова. До Олександра Симчишина також засилали таємних агентів, вони й дізнавалися як живе наш очільник міста. Пані Ольга стверджує, що мер живе скромно без пса та охорони.Чим закінчилася інспекція і що саме досліджували агенти ми зможемо дізнатися побачивши телепередачу, яка вийде 1 листопада.
Нашому місту знімальна група подарувала лавочки, які міський голова пообіцяв розмістити в нових зонах для відпочинку. Проекти для них наразі готують.
Також, знімальна група проводить експеримент, беручи з собою у всі міста велосипед. Його залишають без нагляду у людному місті, аби перевірити наскільки місто безпечне. Отож, у Хмельницькому двоколісного не викрали, а це означає, що ми можемо бути спокійними.Отож, побачити телепередачу «Новий інспектор Фреймут. Міста» та дізнатися детальну інформацію, щодо перевірки у нашому місті можна буде уже 1 листопада у 22:00 годині на каналі 1+1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
11:24, 23 липня
7
10:01, 19 липня
17
19:40, 24 липня
36
live comments feed...