• Головна
  • За поточний рік 10 тисяч хмельничан знайшли роботу
11:28, 2 листопада 2016 р.

За поточний рік 10 тисяч хмельничан знайшли роботу

Протягом дев’яти місяців 2016 року в області працевлаштували понад 10 тисяч безробітних.

Директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня повідомляє, що кожен третій з працевлаштованих – людина до 35 років. Взагалі, молодь становить 40% від загальної кількості безробітних. Обласна служба зайнятості працевлаштувала безробітних  на різні підприємства, установи, та організації. Більшість з них знайшли роботу шляхом підбору професій з числа заявлених роботодавцями вакансій. А таких вакансій з січня по жовтень налічувалося близько 17 тис.

Також, суттєвою підтримкою молоді у період пошуку місця працевлаштування є громадські роботи тимчасового характеру. Цього року скористалися цією послугою близько тисячі чоловік.

Ще, Віктор Черешня розповідає, що задля сприяння працевлаштуванню, активно почали впроваджуватися інтернет-ресурси. Наприклад, шукачі роботи можуть самостійно, або за  допомогою фахівців центрів зайнятості, скласти, записати резюме або відео-резюме та розмістити  на сайті служби зайнятості, сторінці в Fасеbооk, каналі YouTube, або ж самостійно навчатися за допомогою таких онлайн курсів, як «Prometheus». Цей проект, за словами директора,  співпрацює з багатьма ВНЗ України та містить в собі курси різного спрямування. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#безробіття #працевлаштування #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...