• Головна
  • «Досягти нульової смертності на дорогах Хмельниччини можливо», - запевнив активіст організації «Vision Zero» (Фото)
Важливо!
20:53, 2 листопада 2016 р.

«Досягти нульової смертності на дорогах Хмельниччини можливо», - запевнив активіст організації «Vision Zero» (Фото)

Важливо!

Сьогодні, 2 листопада, в міській раді відбувся круглий стіл «Безпека руху у Хмельницькому: простір для спільних дій».
До нашого міста з ознайомчим дослідженням завітали засновники громадської організації «Vision Zero» Віктор Загреба та Андрій Коман. В рамках своєї організації вони займаються «Стратегією нульової смертності» на дорогах. Активісти були запрошені до нашого міста тому, що їхня концепція, яку вони уже потроху впроваджують в місті Івано-Франківському має свої позитивні відгуки.
До того ж ще з ранку разом із патрульними активісти громадської організації «Vision Zero» досліджували вулиці нашого міста, зокрема вуличну розмітку та дорожні знаки. Організатори вивчали інфраструктуру та її вплив на безпеку руху хмельничан.
DSC02337Для того аби зрозуміти причини дорожньо-транспортних пригод та скоротити смертність на дорогах до мінімуму Віктор Загреба та Андрій Коман проводять дослідження стосовно поведінки мешканців міста у дорожньому русі. Вони вивчають не лише дії автомобілістів, а й пішоходів та велосипедистів.
DSC02353«Головна проблема - помилки водіїв. Хто винен в тому, що гинуть люди? Більшість з тих, кому ми задаємо це питання відповідають, що винні депутати, інфраструктура, поліція, менталітет та ще безліч варіантів. Однак, ми впевнені, що аварійність та смертність це проблема міста та громади», - сказав активіст Віктор Загреба.
DSC02356Зокрема, засновники організації звертають увагу й на те , що причинами ДТП є не лише безвідповідальність водіїв та пішоходів, проблема ховається й в інфраструктурі міста.
«Дорожній рух є однією з серйозних проблем будь-якого міста України. Безпеку дорожнього руху забезпечують світлофори, переходи, перехрестя, знаки, розмітка, велосипедна інфраструктура та інші об’єкти. Однак, водії не сприймають правила дорожнього руху, а в більшості ситуаціях керуються власними відчуттями», - підкреслив дослідник-урбаніст та архітектор Андрій Коман.
DSC02354Доповідав на заході також начальник сектору безпеки дорожнього руху УПП міста Хмельницького Іван Остапішин: « З початку року уже зафіксовано 1256 ДТП, з них 278 осіб травмовано, а ще 5 осіб внаслідок зіткнень загинули. Що стосується нашого Управління, то ми різними зусилля сприяємо тому, аби кількість дорожньо-транспортних пригод зменшувалася».
DSC02335До того ж Віктор Загреба зауважив, що досліджуючи дані про аварійність, травматизм та смертність у дорожньому русі він дійшов висновку, що 95 % ДТП можна запобігти та скоротити кількість тих випадків, які мають летальні наслідки.
На підставі аналізу статистичних даних, геолокації, виявлених закономірностей та аналізу факторів ризику активісти організації «Vision Zero» запевняють, що цілком можливо кількість дорожніх смертей звести до нуля.
DSC02333

Активісти запевнили, що вони відкриті до співпраці та готові до конкретних кроків аби  зменшилася кількість аварійності і смертності на дорогах Хмельниччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #смертність #алтернативи #активісти #нульовасмертність #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...