• Головна
  • Понад 2 мільярди гривень ЄСВ сплатили роботодавці Хмельниччини
14:23, 4 листопада 2016 р.

Понад 2 мільярди гривень ЄСВ сплатили роботодавці Хмельниччини

Протягом жовтня надходження єдиного соціального внеску склали 229,1 мільйона мільйонів гривень. 
Таким чином виконання планового завдання склало 107 %, в абсолютній сумі додаткового отримано 14,2 мільйона гривень.
До планових надходжень зазначена сума сплаченого ЄСВ  більш на 100,3 мільйона гривень та перевищує індикативні показники і становить 105 %.
Як зазначають фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб, на сьогодні питання легалізації зарплат є пріоритетним напрямком діяльності, адже саме від розміру оплати праці залежить стан наповнення  соціальних фондів.
Щодо надходжень на «соціалку», у порівнянні з показниками 2015 року сума отриманого ЄСВ дещо менша саме через зниження ставки ЄСВ вдвічі – до 22 %.
«Важливо, що на Хмельниччині з нашої ініціативи запрацював ефективний механізм захисту інтересів людей праці, до якого залучено органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. В його активі – погашення заборгованості із виплати заробітної плати, збільшення розмірів заробітної плати працюючим. Адже зекономлені на зменшенні ставки ЄСВ кошти роботодавці сповна можуть спрямувати на підвищення рівня соціального захисту робітників», - резюмував керівник регіонального представництва Державної фіскальної служби Анатолій Марценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кошти #податок #механізм
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...