• Головна
  • Бізнесмени Хмельниччини протягом поточного року сплатили 4,5 мільярди податків
12:26, 8 листопада 2016 р.

Бізнесмени Хмельниччини протягом поточного року сплатили 4,5 мільярди податків

За поточний рік бізнес-спільнота області поповнила бюджети на «кругленьку» суму.  

Протягом 2016 року в бюджети різного рівня завдяки бізнес-спільноті було сплачено 4 мільярди 512 мільйонів податкових зборів. Такі показники значно вищі, ніж у минулому році, а саме — на 1,5 мільярди більше у грошовому еквіваленті.

Місцеві бюджети, завдяки цьому, поповнилися на 2 мільярди 816 мільйонів гривень, а до державної «скарбнички» надійшло 1 мільярд 709 мільйонів гривень.

«Фінансова децентралізація і сумління переважної більшості платників Хмельниччини, щодо виконання свого конституційного обов‘язку по сплаті податків створюють реальні можливості для системного наповнення бюджетів усіх рівнів. У свою чергу, діяльність фіскальної служби по відпрацюванню фінансових ризиків та виявлення і залучення до оподаткування додаткових резервів за рахунок руйнування тіньових схем та легалізації праці дають можливість реальному сектору економіки працювати у конкурентних умовах партнерства та розвитку», – прокоментував результати роботи керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #бюджет #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...