• Головна
  • У Хмельницькій ОДА запровадили пропускний режим
13:09, 11 листопада 2016 р.

У Хмельницькій ОДА запровадили пропускний режим

Металевий турнікет на пропускному пункті адміністративної будівлі встановили у зв’язку з нестабільною ситуацією на сході України.
Зокрема, пропускний режим ввели через проведення антитерористичної операції на сході України. Керівництво так званого «ДНР» погрожує дестабілізувати ситуацію по всій країні шляхом здійснення терористичних актів.
Відповідно до отриманої інформації дестабілізація суспільно-політичної ситуації, зокрема здійснення терористичних актів здійснюватиметься безпосередньо на об’єктах органів влади.
В рамках вжиття превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня  протидиверсійного та антитерористичного захисту особливо-важливих об’єктів Службою безпеки України у Хмельницькій області та оперативно-територіальним об’єднанням Національної гвардії України рекомендовано встановити металевий турнікет на пропускних пунктах адміністративних будівель для посилення режиму контролю.
Починаючи з 10 листопада в обласній державній адміністрації вводиться пропускний режим через встановлений металевий турнікет на пропускному пункті адміністративної будівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пункт #перепустка #вхід #тероризм #Хмельницький #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...