• Головна
  • Хмельничани отримали сертифікати про проходження курсу у «Школі сталого розвитку» (Фото)
19:08, 12 листопада 2016 р.

Хмельничани отримали сертифікати про проходження курсу у «Школі сталого розвитку» (Фото)

Навчання було організоване ГО «Молодіжний клуб розвитку» та управлінням молоді і спорту облдержадміністрації.
У заході взяли участь голова «Молодіжного клубу розвитку» Степан Кушнір та в.о.начальника управління молоді і спорту Сергій Заяц.
14 Участь в тренінгу «Школа сталого розвитку» взяли 25 молодих хмельничан.
В Україні це перша група, яка пройшла навчання за цією методикою. Під час 8 базових тренінгів слухачі познайомились з  принципами проектного та енергоменеджменту,  концепцією сталого розвитку.
Слухачі школи також дізналися про заходи, які впроваджуються на міжнародному  рівні з метою збереження навколишнього природного середовища та забезпечення гармонійного співіснування людства та природи.
«На перший погляд ці  проекти невеликі, однак вони є стратегічно важливими не лише для України, а й для всього світу, адже питання зміни клімату, сталого розвитку людства, формування екологічної свідомості є саме тими базовими ключовими питаннями, які об’єднують світ», - зауважив Степан Кушнір.
15 Він висловив надію, що проект започаткований на Хмельниччині, дозволить представити нашу область не лише як туристичний та аграрний край, а й як край, що має гарні перспективи, де молодь не лише усвідомлює важливість зміни суспільної свідомості в питаннях енергозбереження та захисту навколишнього середовища,  а й знає, як ці зміни впровадити у життя.
На завершення учні показали перші результати пройденого навчання. Вони презентували свої проекти з енергоменеджменту, відповіли на запитання та вислухали зауваження та побажання щодо їх змісту.

Читайте також: У Хмельницькому відкрили «Школу муніципального енергоменеджменту для навчальних закладів»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сертифікати #енергоменеджмент #розвиток #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...