• Головна
  • Хмельницька міська рада нагадує про штрафи від 340 гривень за неприбрану територію
13:13, 14 листопада 2016 р.

Хмельницька міська рада нагадує про штрафи від 340 гривень за неприбрану територію

Підприємства, установи, організації усіх форм власності зобов’язані забезпечувати своєчасну чистку від снігу та льоду закріпленої за ними території.
Правила благоустрою території міста Хмельницького є обов’язковими для виконання як органами державної влади та місцевого самоврядування нагадують у міськраді. 
Згідно з документом, підприємства, установи, організації усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень зобов’язані забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду закріпленої за ними території, дотримуючись таких правил:
- роботи з чистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
- від снігу та льоду в першу чергу очищати тротуари, дороги до під’їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
- в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах.
- регулярно, з додержанням правил безпеки, проводити чистку дахів від снігу та льодових бурульок;
- вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід власними силами спеціалізованих  підприємств або на умовах договору.
Посадові особи підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичні особи-підприємці, у тому числі орендарі приміщень, несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за ними територіях відповідно до закону та цих Правил.
За порушення Правил благоустрою території міста Хмельницького передбачена адміністративна відповідальність статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Отож, за порушення фізичні особи змушені будуть заплатити від 340 до 1360 гривень.
Штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сніг #прибирання #Хмельницький #територія #штраф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...