• Головна
  • У Хмельницькому запрацювала перша сміттєсортувальна лінія (Фото, Відео)
17:21, 15 листопада 2016 р.

У Хмельницькому запрацювала перша сміттєсортувальна лінія (Фото, Відео)

Лінія з сортування відходів працює неподалік сміттєвого полігону та здатна відсортувати 120 тисяч тон побутових відходів на рік.

Перша сортувальна лінія відкрилася на околиці Хмельницького, неподалік сміттєвого полігону. Таке нововведення повинно принести користь довкіллю, а разом з тим і хмельничанам. Тут, в першу чергу, будуть відбиратися одні з основних забрудників навколишнього середовища — похідні нафтопродуктів. Дана лінія побудована за чеським проектом і здатна відсортувати близько 120 тон відходів протягом року. На ній працює 8 робітників , які сортують близько 1000 кубометрів сміття на добу.

У Хмельницькому запрацювала перша сміттєсортувальна лінія (Фото, Відео), фото-1

«Ми відсортовуємо не менше чотирьохсот видів сировини. В основному — це похідні нафтопродуктів, поліетилену, деревину, скло, бумагу. Потужність цієї лінії, на сьогоднішній день, близько тисячі кубічних метрів на добу. За півроку ми зможемо поставити ще лінію і переробляти все сміття, що завозиться на звалище, так як цю лінію нам вдалося поставити всого за три місяці», — розповів журналістам, власник лінії Олександр Слюсар.

У Хмельницькому запрацювала перша сміттєсортувальна лінія (Фото, Відео), фото-2

Оцінити роботу першої у Хмельницькому сміттєсортувальної лінії також приїхав заступник міського мера Володимир Гончарук та волонтер «Корпусу миру» Алан Янг. Ось як заступник мера відреагував на створення цього підприємста:

«Це перший з кроків, щоб кардинально змінити ситуацію, яка склалася в місті. Сьогодні ви бачите просту та дієздатну лінію для відбору сміття і віддавати його на вторинну переробку. Сюди буде завозитись сміття, частина з якого буде відправлена на підприємства які займаються переробкою вторинної сировини. В бюджеті, також, закладено кошти для  спорудження ваги на сміттєвому полігоні, щоб точно знати скільки сміття ми маємо в нашому місті. Ми, в свою чергу готові співпрацювати з керівництвом сортувальної лінії».

У Хмельницькому запрацювала перша сміттєсортувальна лінія (Фото, Відео), фото-3

Варто зазначити, що 15 листопада весь світ відзначає День рециклінгу (вторинної переробки).  Тому представлення хмельничанам сортувальної ліні саме сьогодні — дуже доречне.

Більше фото можна побачити тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сміття #сортування #лінія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...