• Головна
  • У Хмельницькому відбулася акція «Скажи «ні» зарплаті в конверті» (Фото, Відео)
16:56, 18 листопада 2016 р.

У Хмельницькому відбулася акція «Скажи «ні» зарплаті в конверті» (Фото, Відео)

Захід відбувся за ініціативи управління Пенсійного фонду та за підтримки міської ради.

Захід відбувся за ініціативи управління Пенсійного фонду та за підтримки міської ради.
Активну роботу у сфері легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати проводить управління Пенсійного фонду.
Працівники управління проводять обстеження суб'єктів господарювання, що порушують трудове законодавство, за місцем здійснення діяльності, а також роз'яснювальну роботу про важливість і переваги офіційного працевлаштування.
DSC02853DSC02850DSC02856 Сьогодні, 18 листопада, працівниками Пенсійного фонду був проведений захід, щодо недопущення зарплати «в конвертах».
Представники влади та управління закликають відмовитися від «тіньової» заробітної плати як роботодавців так і працівників підприємств та організацій.
DSC02882 Учасники акції «Скажи «ні» зарплаті в конверті» пройшлися центральною вулицею міста – Проскурівською з плакатами та інформаційними листівками аби привернути увагу до цієї проблеми.
Акція проходила з метою закликати хмельничан зробити крок назустріч суспільству – легалізувавши зайнятість населення та відмовившись від зарплати «в конвертах».
Перший заступник начальника управління Пенсійного фонду у Хмельницькому Марія Лужанінова підкреслює, що їх регулярна робота, щодо цієї проблеми, яка існує у Хмельницькому, уже має свої результати. Статистика фіскальної служби тому підтвердження.
На сьогоднішній день, починаючи з квітня місяця, за її словами зареєстровано більше тисячі приватних підприємств.

DSC02863 «Ми розпочали регулярну роботу комісії в рамках щотижневих бесід з роботодавцями і це в напрямку роз’яснення трудового законодавства. Ми надаємо роз’яснення в Пенсійному законодавству. Законодавство роз’яснює й Управління праці та державна податкова інспекція. Вони надають міні-правову допомогу підприємцю в стислому варіанті. А саме: як реєструвати найманих працівників, в якому ключі вони можуть працювати та головне, аби усі їхні дії були в правовому колі», - розповіла Марія Лужанінова.
DSC02869Начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради Словян Воронецький зауважує, що 50 % працівників Хмельницького працюють офіційно не влаштованими. А це означає, що усі ті кошти, які сплачувалися б у вигляді податків не додаються до місцевого бюджету. Як наслідок місто втрачає кошти, які могли бути залученими в різних сферах життєдіяльності.

Читайте також: На Хмельниччині легалізовано працю 3894 громадян

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплата #працевлаштування #легалізація #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...