• Головна
  • У Хмельницькій прикордонній академії підвищують якість підготовки офіцерів (Фото, Відео)
18:07, 24 листопада 2016 р.

У Хмельницькій прикордонній академії підвищують якість підготовки офіцерів (Фото, Відео)

Навчально-методичний збір з начальниками структурних підрозділів підготовки персоналу проходить з 22 по 25 листопада на базі академії.

Сьогодні, 24 листопада на військовому стрільбищі «Ракове» було організоване  навчання, щодо удосконалення навичок першої домедичної допомоги та показові бойові стрільби для якісного оволодіння стрілецькою зброєю.
DSC03337

Кваліфіковане навчання проводять для начальників структурних підрозділів підготовки персоналу регіональних управлінь, органів охорони державного кордону та частин підпорядкування Державної прикордонної служби України.
Підвищення організаційних та методичних навичок начальників відділів підготовки персоналу – головна мета зборів. Також, під час навчання увагу звертають на удосконалення методики проведення практичних заходів та моніторингу результатів становлення на посадах випускників навчальних закладів Держприкордонслужби.
DSC03321

«Під час цих зборів, які будуть проводитися три дні будуть розглядатися питання професійної та бойової підготовки персоналу Державної прикордонної служби України. У нас будуть заняття з вогневої підготовки, з тактико-спеціальної підготовки та інженерної підготовки облаштування державного кордону», - розповів начальник управління професійної підготовки персоналу Адміністрації Державної прикордонної служби полковник Олег Фігура.
DSC03299 При підготовці військовослужбовців увагу приділяють й навчанню першої домедичної допомоги на полі бою. Виникла така необхідність через військові дії на території нашої країни. Дана дисципліна «Тактична медицина» передбачає аудиторне навчання, в тому числі й набуття практичних навичок.
DSC03309«Наших курсантів ми навчаємо за стандартами НАТО. Засоби, які представлені на стенді досить практичні та з ними зручно працювати. Сьогодні, ми також будемо відпрацьовувати вправи з практичної медицини», - зауважив професор кафедри логістики інженерно-технічного факультету підполковник Василь Кравчук.
DSC03317DSC03304Активну участь у всіх заходах запланованих на три дні приймає кафедра кінології. Старший викладач кафедри майор Дмитро Софіат розповів, що офіцери, які прибули на збір відпрацьовують удосконалення порядку дій, щодо охорони державного кордону зі залученням інспекторів-кінологів з службовими собаками.
DSC03347Враховуючи суспільно-політичну ситуацію  в країні, такий захід на базі академії проводитися вперше за 5 років, однак такі збори планують проводити систематично.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонники #академія #збори #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...