• Головна
  • Хмельницькі підприємці сплатили 2 мільйони гривень через порушення правил торгівлі алкоголем
13:13, 25 листопада 2016 р.

Хмельницькі підприємці сплатили 2 мільйони гривень через порушення правил торгівлі алкоголем

Цьогоріч підприємці Хмельниччини сплатили близько 2 мільйонів гривень у звязку зпорушенням правил торгівлі алкоголем та тютюновими виробами.

Протянгом 2016 року фіскальники провели 164 перевірки суб‘єктів господарювання групи ризику з питань дотримання законодавчих вимог при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. У результаті перевірок виявлено 177 правопорушень. В основному серед них переважають порушення зв’язанні з продажою алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, таких випадків зафіксовано 79. Сума штрафів, що сплатили підприємці-порушники склала 537 тисяч гривень. Слід зазначити, що щагальна сума стягнень за поточний рік становить 1,9 млн грн.

Крім штрафів, правопорушникам було анульовано ліцензії на право реалізації алкоголю та тютюну. Податківцями встановлено також 134 факти безліцензійної торгівлі товарами підакцизної групи та 61 випадок з реалізації алкоголю за нижчим цінами, ніж встановленні законодавством. Таке вільне поводження з нормами державного регулювання продажу підакцизних товарів вартувало несумлінним підприємцям близько 1 мільйона гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #штраф #підприємці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...