• Головна
  • Заборона зупинятися біля "П'ятого колеса": чи дослухалися перевізники (Фото, Опитування)
Проект
12:46, 30 листопада 2016 р.

Заборона зупинятися біля "П'ятого колеса": чи дослухалися перевізники (Фото, Опитування)

Проект

Сайт 0382.uaвідкриває нову рубрику «Громадський транспорт», в якій ми будемо розглядати найцікавіші питання пов’язанні з якістю перевезень у нашому місті.

Ми розпочинаємо проект, в якому разом з вами розглянемо найактуальніші теми, що стосуються кожного хмельничанина, адже всі хоча б раз, але користувалися послугами місцевих перевізників.

Перше, що привернуло нашу увагу — це те, як виконують водії маршруток розпорядження міської ради, щодо заборони зупинятися біля «П’ятого колеса». Нагадаємо, що 27 жовтня члени виконавчого комітету ухвалили рішення в якому заборонили водіям малогабаритних маршруток зупинятися на зупинці «Торгівельний центр». Зробили це задля розвантаження вулиці Кам’янецької. З моменту прийняття рішення пройшло вже більше місяця, тому саме час перевірити його виконання водіями.

Задля цього ми влаштували «засідку» біля «П’ятого колеса» та слідкували за рухом громадського транспорту. Вже протягом двадцяти хвилин спостережень вдалося нарахувати 13 маршруток які окрім «кишені» біля Ощадбанку вирішили підібрати пасажирів ще й на зупинці «Торгівельний центр». Взагалі, склалося враження, що водії і не чули про це рішення, тому ми вирішили запитати в них самих, чому ж порушують заборону.

Заборона зупинятися біля "П'ятого колеса": чи дослухалися перевізники (Фото, Опитування), фото-1

«Я, взагалі, зупиняюся біля «П’ятого колеса» дуже рідко. Про заборону казали, але я стараюся не зупинятися тут тоді, коли можу завадити руху іншого транспорту», — коментує один з водіїв.

Слід зазначити, що далеко не всі водії такі доброзичливі та привітні. Більшість, зовсім не бажає спілкуватися з журналістами та пояснювати, чому не виконується рішення виконкому. Але з впевненістю можна сказати, що практично всі про це рішення повідомленні.

Отож, що була заборона, що її не було. Як мінімум 70% водіїв до неї не дослухалися. До речі, в управлінні транспорту та зв’язку обіцяли, що за такі порушення будуть спочатку попереджати, а потім штрафувати. Так от, за проведений час водії-порушники чули попередження та нагадування про заборону хіба що від нас.

Заборона зупинятися біля "П'ятого колеса": чи дослухалися перевізники (Фото, Опитування), фото-2

Наступного разу ми проїдемося хмельницькими тролейбусами та відчуємо на собі наскільки якісне пересування в «рогатих» під час найбільшого напливу пасажирів. Аби нічого не пропустити — слідкуйте за новинами на нашому сайті.

А які питання турбують Вас? Пишіть свої пропозиції на тему «Громадський транспорт» у коментарях. Найцікавіші запропоновані варіанти стануть темами у наступних випусках проекту. Також приймайте участь в нашому опитуванні та повідомте, яким маршрутом  вам не комфортно пересуватися.

Свої варіанти знову ж, Ви можете залишити в коментарях під новиною на сайті та на нашій сторінці Вконтакті та Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Ружична — Раково
9,5%
Катіон — Лезневе
5,6%
Гречани — Озерна
9,3%
Ружична — Лезневе
4,5%
Гречани — Ружична
12,2%
Катіон — Раково
13,0%
Лезневе — Гречани
7,7%
Катіон — Озерна
6,3%
Сілістра — Катіон
3,2%
Дубово — Озерна
28,8%
#маршрутки #транспорт #зупинка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...