• Головна
  • Хмельничани можуть зареєструватися на пробне ЗНО в січні
14:16, 30 листопада 2016 р.

Хмельничани можуть зареєструватися на пробне ЗНО в січні

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться тільки для зареєстрованих на нього осіб, а зареєструватися можна з 10 січня до 31 січня 2017 року. 

Головна мета проведення пробного тестування – відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Оскільки метою пробного ЗНО є ознайомлення майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, воно проведитеметься з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО в 2017 році.

Такий іспит платний. Його вартість визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо. Наступного року — 120 грн за 1 предмет.

Зареєструватися можна лише в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (вибір регіонального центру залежить від місця проживання учасника, посилання на регіональні центри див. нижче).

Графік проведення пробного тестування:

  • 1 квітня 2017 року — українська мова і література;
  • 8 квітня 2017 року — історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, російська мова.

Учасник пробного ЗНО може скласти максимум два пробних тести (українська мова та література та один предмет на вибір).

Запрошення на пробне тестування з інформацією про пункт та час проведення тестування, учасники ПЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності: квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування; запрошення (реєстраційної картки); паспорта (або свідоцтва про народження).

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти. Для жителів Хмельниччини це — Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результат пробного іспиту не зараховується як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовується для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Нагадаємо: Нова система виплат стипендій представлена у Міносвіти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #освіта #абітурінти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...