
12:23, 2 грудня 2016 р.
У Хмельницькому пограбували дівчину, яка йшла до школи (ВІДЕО)
Пригода сталася близько 09.00 на вулиці Завадського.
Дорогою до школи дівчина розмовляла по телефону з мамою. Незнайомий чоловік силоміць відібрав у 13-річної школярки мобільний і почав утікати. Свідки події намагалися наздогнати зловмисника, але їм це не вдалося.
Дитина у шоковому стані прийшла до школи та розповіла все вчительці, яка і повідомила про подію в поліцію. Саме завдяки такій оперативності зловмисника вдалося затримати по «гарячих слідах».
Впродовж доби оперативники відпрацьовували усю наявну інформацію і, врешті-решт, вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 33-річний житель райцентру Деражня, який працює у Хмельницькому. Чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався. У скоєному він розкається і пояснює свій вчинок складним матеріальним становищем. Мобільний телефон він продав, а гроші витратив на власні потреби.
Мобільний телефон правоохоронці вилучили у продавців на ринку.
Тепер чоловікові доведеться відповідати перед законом за ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:13
5 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
Оголошення
16:32, 25 листопада
11:24, 5 грудня
10
22:14, 26 листопада
20:37, 30 листопада