Учням 9-11 класів введуть новий урок: будуть розповідати про корупцію

По ініціативи ООН 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. До цього дня програма розвитку ООН розробила урок, який повинен навчити школярів етичної та вільному від корупції поведінки.

Програма розвитку ООН підготувала антикорупційний мультимедійний урок для старшокласників, доступний в інтернеті. Серед матеріалів уроку можна знайти сценарії для вчителів, мультимедійну презентацію, робочий лист учня і допомога вчителям для поглиблення їх знань щодо явища корупції.

Варто звернути увагу на те, що урок побудований на випадках з реального життя і конкретних прикладах. Матеріали були передані Міністерству освіти України для введення у всіх українських школах.

«Сьогоднішня українська молодь буде керувати країною завтра. Ми повинні забезпечити, щоб майбутні покоління українських фахівців знали, що вони можуть зробити для боротьби з корупцією і реагувати з етичною точки зору в ситуаціях, які мають відношення до корупції. Викорінення корумпованого поведінки, не даючи їй навіть шансу зародитися у цих молодих людей, є найвірнішим способом досягти цього. Саме молодь цієї країни буде боротися з корупцією », - пояснив Янтомас  Хімстра, директор ПРООН в Україні.

корупція навчання діти школа протидії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі