Врятує безвіз: санітарка і лікар будуть отримувати однакову зарплату

Зарплата в 3200 гривень в Україні призведе до масового скорочення бюджетників.

Як повідомляє Politeka, екс-міністр економіки України Віктор Суслов зазначив, що підвищення мінімальної зарплати — крок правильний, але непродуманий.

«В Україні одні з найменших зарплат в Європі. Зрозуміло, що їх слід підвищувати. Але це повинна бути комплексна робота», — говорить екс-міністр.

Зарплата в 3200 — бідність, щастя або маніпуляція.

«За попередніми даними, фінансування багатьох бюджетних установ не буде збільшено. Навчальні заклади та лікарні для виконання встановленого державою мінімуму будуть змушені звільнити частину своїх працівників. Очікується, що тут українців врятує безвіз. Мовляв, люди зможуть поїхати на заробітки в Європу. Ціни також виростуть», — стверджує Віктор Суслов.

Також нові правила нарахування окладу спричинять відсутність у кваліфікованих робочих стимулів до розвитку.

«Уряд відмовився від використання тарифної сітки. Це означає, що мінімальну зарплату підвищать, але інші оклади не будуть рости. Наприклад, санітарка, яка отримувала 1600 грн, отримає таку ж оплату, як і лікар, оклад якого не виросте. Тобто 3200 грн. Це соціально несправедливо. Адже стимули для отримання відповідної кваліфікації зменшуватися », — зазначив Суслов.

Politeka
зарплата бідність українці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі