Хто скільки коштів отримає: у Хмельницькій ОДА розглянули проект бюджету 2017 (ФОТО)

На засіданні колегії обговорили проект рішення сесії обласної ради «Про обласний бюджет на 2017 рік».

На розгляд колегії було винесено проект обласного бюджету на 2017, який має бути затверджений до 25 грудня. На колегії зазначили, що надходження до обласного бюджету у 2016 значно зросли, але вкотре нагадали, що середньомісячна заробітна плата залишається однією з найнижчих серед обласних центрів України.

«В проекті обласного бюджету основний акцент робиться на забезпечення функціонування комунальних форм власності. Загальні видатки 2017 рік становлять 4 мільярди 923 мільйони 320 тисяч гривень. З них обсяги видатків соціального фонду становлять 118 мільйонів  26 тисяч гривень, що на 2,6% більше, ніж минулого року. Наприклад, на освіту цим бюджетом спрямовано 410,7 мільйони гривень — це також майже на 10% більше ніж в бюджеті 2016», — розповів присутнім директор департаменту фінансів ОДА Сергій Адамович Пенюшкевич.

Хто скільки коштів отримає: у Хмельницькій ОДА розглянули проект бюджету 2017 (ФОТО), фото-1

Видатки збільшилися майже по всіх напрямках. На медицину в бюджеті заплановано виділити на 14% більше, а саме 792 мільйони 651 тисячу гривень. Загалом видатки обласного бюджету, згідно проекту, повинні зрости на 6%.

Хто скільки коштів отримає: у Хмельницькій ОДА розглянули проект бюджету 2017 (ФОТО), фото-2

Директор департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич розповів, що за рахунок бюджетних коштів заплановане оновлення в обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, психлікарні №1 та онкодиспансері. Пріоритетними напрямками охорони здоров’я на 2017 рік буде будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні та початок проведення реконструкції в приміщеннях обласного кардіодиспансеру для створення обласного центру кардіології та кардіохірургії.

Наостанок слово взяв голова ОДА Олександр Корнійчук:

Хто скільки коштів отримає: у Хмельницькій ОДА розглянули проект бюджету 2017 (ФОТО), фото-3

«Підводячи попередні підсумки року — це ще раз переконує, що вибраний курс на децентралізацію дав відчутне зростання доходів органів місцевого самоврядування. Сьогодні маємо повністю збалансовані бюджети. Проект бюджету на 2017 рік є базовим, при цьому через відсутність прийнятого Державного бюджету на наступний рік і окремих змін до податкового та бюджетних кодексів, він менший ніж міг би бути. Наразі цей бюджет дає змогу увійти в новий рік та мати можливість виплачувати заробітну плату, розраховуватися за енергоносії, придбати медикаменти та вже працювати над розвитком економіки області», — підсумував очільник ОДА. 

бюджет колегія ОДА
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі