Куди писати листа Святому Миколаю: адреси

Одна з найважливіших передноворічних справ у дітей - написати листа Святому Миколаю, висловивши свої заповітні бажання, які накопичилися за весь рік. Вони просять подарувати подарунок і обіцяють, що в наступному році будуть вести себе краще.

Нагадаємо: День Святого Миколая – історія виникнення свята

А ось де живе Святий Миколай, і куди відправляти листи, знають не всі. Ми розкажемо, як написати лист до Святого Миколая, аби всі заповітні дитячі мрії здійснилися, і діти отримали свої подарунки на День Святого Миколая.

Куди ж писати листи Святому Миколаю, читайте на 0382.ua.

Адреса в Карпатах

У Карпатах в селі Постинь є резиденція Святого Миколая, яка діє цілий рік. І цілий рік діти пишуть листи Миколаю. Або ж просто залишають коментарі у нього на сайті, на які, між іншим, Святий Миколай неодмінно відповідає. На території резиденції проходять ігри та майстер класи для дітей, можна покататися на возі з кіньми.
 
Адреса Святого Миколая в Карпатах:
с. Пістинь, Косівський район
Івано-Франківська обл., 78633
Написати листа Святому Миколаю можна і на email [email protected]

Адреса Святого Миколая в Києві

Ще одна резиденція Святого Миколая з 2009 року діє в Києві, в козацькому селищі «Мамаєва слобода». Пошта Святого Миколая, куди можна писати листи з побажаннями, працює з 25 жовтня.

Куди відправляти листи Святому Миколаю в Києві:
03061 м. Київ
вул. Михайла Донця, 2
«Мамаєва Слобода»
«Головна Резиденція Святого Миколая» 

Куди ще можна писати листи Святому Миколаю

Також в Києві з 19 грудня буде діяти резиденція Святого Миколая на Михайлівській площі. Відправити листа Святому Миколаю, який тут господарює, можна в будь-якому відділенні "Нової Пошти", звідки чарівні помічники Святого Миколая відвезуть листи йому. Всім, хто встигне відправити лист до 16 грудня, Микола обіцяє подарунок, який можна буде отримати у нього в резиденції з 19 грудня по 16 січня.

святий миколай свято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
6 добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі