Святкуйте Новий рік без заборгованості за житлово-комунальні послуги

Аналіз стану розрахунків мешканців міста за спожиті від початку поточного року комунальні послуги свідчить, що не всі хмельничани свідомо ставляться до обов’язку вчасно сплачувати за звичні зручності: воду, тепло, вивіз сміття, обслуговування житла тощо.

Заборгованість жителів міста за всі види житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міста, станом на 1 грудня 2016 року становить понад 38 млн грн.

Не може не турбувати також той факт, що останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги. Так, лише від початку поточного року сума заборгованості зросла на 7,7 млн грн.

Станом на 1 грудня заборгованість хмельничан за послуги:
  • з теплопостачання  — 21,2 млн грн;
  • з водопостачання — 6,3 млн грн;
  • з обслуговування житла — 10,2 млн грн;
 
Негативний досвід інших українських міст мав би стати для хмельничан певною засторогою - якщо хочемо отримувати послуги від комунальників, зобов'язані вчасно за них платити.

Міська влада закликає хмельничан вчасно розраховуватись за отримані послуги, а у випадку наявності заборгованості, погасити її до кінця поточного року. Пам’ятаймо  —  від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлово-комунального господарства міста у зимовий період.
Хмельницька міська рада
комунальні платежі борги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі