• Головна
  • Святкуйте Новий рік без заборгованості за житлово-комунальні послуги
Новорічний проект
14:34, 15 грудня 2016 р.

Святкуйте Новий рік без заборгованості за житлово-комунальні послуги

Новорічний проект
Аналіз стану розрахунків мешканців міста за спожиті від початку поточного року комунальні послуги свідчить, що не всі хмельничани свідомо ставляться до обов’язку вчасно сплачувати за звичні зручності: воду, тепло, вивіз сміття, обслуговування житла тощо.

Заборгованість жителів міста за всі види житлово-комунальних послуг, що надаються комунальними підприємствами міста, станом на 1 грудня 2016 року становить понад 38 млн грн.

Не може не турбувати також той факт, що останнім часом спостерігається негативна тенденція щодо розрахунків за спожиті житлово-комунальні послуги. Так, лише від початку поточного року сума заборгованості зросла на 7,7 млн грн.

Станом на 1 грудня заборгованість хмельничан за послуги:
  • з теплопостачання  — 21,2 млн грн;
  • з водопостачання — 6,3 млн грн;
  • з обслуговування житла — 10,2 млн грн;
 
Негативний досвід інших українських міст мав би стати для хмельничан певною засторогою - якщо хочемо отримувати послуги від комунальників, зобов'язані вчасно за них платити.

Міська влада закликає хмельничан вчасно розраховуватись за отримані послуги, а у випадку наявності заборгованості, погасити її до кінця поточного року. Пам’ятаймо  —  від вчасності та повноти оплати за спожиті комунальні послуги залежить якість та повнота надання цих послуг, якісна робота житлово-комунального господарства міста у зимовий період.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комунальні #платежі #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...