• Головна
  • Глава НБУ підтримала розвиток сервісу народного кредитування малого бізнесу
Новини компаній
15:25, 16 грудня 2016 р.

Глава НБУ підтримала розвиток сервісу народного кредитування малого бізнесу

Новини компаній

Обсяг ринку P2P-кредитування з часу запуску в Україні сервісу "КУБ" досяг 5 млрд грн, повідомила глава Національного банку України Валерія Гонтарєва.

"Р2Р-платформа на сьогоднішній день зросла практично на 5 млрд грн", - сказала вона на форумі "Вектор 17" в середу в Києві. У той же час глава центробанку в черговий раз попередила, що Р2Р-платформа не має державної гарантії повернення коштів.

Глава НБУ підтримала розвиток сервісу народного кредитування малого бізнесу, фото-1

Сервіс P2P-кредитування "КУБ" запустив найбільший український банк ПриватБанк в березні 2016 року. P2P (Peer-to-Peer) кредитування - спосіб запозичення коштів між особами, не пов'язаними між собою, без залучення фінансового посередника (банку, кредитної спілки тощо). Зазвичай позики надаються за допомогою онлайн-платформ посередників, які стягують комісію за надання позик, і інструментів перевірки кредитоспроможності.

Національна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», яку запускає ПриватБанк, дозволить у найближчі роки створити понад мільйон нових робочих місць і підняти українську економіку. На даний момент завдяки проектному фінансуванню створено 101 543 робочих місця та знайшли підтримку вже 5 489 проектів - за допомоги першої в Україні платформи народного кредитування малого бізнесу вони були профінансовані на загальну суму 477 099 160 грн. Щоб стати учасником національної програми «Країна підприємців», достатньо зареєструватися на сайті програми kub.pb.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...