Думки хмельничан: чи варто переносити святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня? (ОПИТУВАННЯ)

Український парламентарій зареєстрував законопроект про перенесення Різдва з 7 січня на 25 грудня.

"Я і ще кілька депутатів подали законопроект про святкування (запровадження вихідного дня) Різдва не лише по-православному в січні, а й по-католицькому та по-протестантському у грудні. Зрештою, ми усі і так його святкуємо традиційно двічі. Принаймні, на фронті міжконфесійний мир точно досягнуто. Звичайно, добре було б, щоб усі християни визначилися з єдиною датою, бо вона однак умовна. Я б запропонував ні ваше, ні наше - 30 грудня))))", — пише Олександр Бригинець.

Потрібно відзначити, що нардеп Олександр Бригинець вважає, що ВР схвалить рішення про святкування Різдва 25 грудня, оскільки буде керуватися популістськими міркуваннями. Однак, вихідним днем 25 грудня стане тільки в наступному році, про що ВР також зареєструвала відповідний законопроект.

У соціальних мережах надзвичайно активно останнім часом поширились чутки про те, чи потрібно переносити святкування Різдва. Думок з приводу цього багато і вони різні, адже люди відносяться до цього питання як з позитивом, так із негативом. Отже, сайт 0382.ua у рубриці "Голос міста"вирішив перевірити, як мешканці Хмельницького відреагують на опитування під назвою "Чи варто переносити святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня". 

У опитуванні мають змогу брати участь усі охочі, а також долучатись до обговорення, тобто розміщувати свої коментарі під опублікованим опитуванням і дискутувати на запропоновану тему. 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі