ПриватБанк збільшив в два рази пенсію восьми українським пенсіонерам

Вісім пенсіонерів - жителі Дніпропетровської, Чернівецької, Сумської, Вінницької, Рівненської та Львівської областей ось уже кілька місяців регулярно отримують "другу пенсію" від ПриватБанку.

"Я отримую четвертий місяць і для мене" друга пенсія "була дуже доречною. Я засклений балкон і нарешті зустріла зиму в теплій квартирі. Без допомоги банку не змогла б цього зробити ", - поділилася пенсіонерка з Дніпра Валентина Руденко.

Нагадаємо, з 1 квітня по 1 серпня клієнти, які отримують пенсійні виплати на картку ПриватБанку могли взяти участь в акції «Друга пенсія від Приватбанку» і виграти ще одну "пенсію". Причому за умовами акції кошти в розмірі тих пенсій, які виплачує їм Пенсійний фонд, виплачуються ПриватБанком переможцям-пенсіонерам щомісяця протягом цілого року.

"Я обслуговуюся в ПриватБанку вже років 20 і не хочу ні в якій іншій. Мені подобається і ставлення (адже взяти участь в акції мені запропонували дівчинки-менеджери, вони ж допомогли зареєструватися), і сервіси для пенсіонерів », - розповіла Руденко.
ПриватБанк нагадує, що крім участі в спеціальних акціях, власники пенсійних карт банку мають цілий ряд переваг:

- Пенсія на картку зараховується в день перерахування коштів Пенсійним фондом. Згідно із законодавством, банк зобов'язаний зарахувати кошти на картки клієнтів не пізніше наступного операційного дня після перерахування коштів Пенсійним фондом. ПриватБанк для своїх клієнтів зменшив цей термін, тому пенсія зараховується «день в день».

- Власники пенсійних карт ПриватБанку платять за комунальні послуги на суму до 2000 грн в місяць без комісій! А підключивши регулярний платіж з карти на сплату цих послуг, пенсіонери взагалі не відвідують відділення, а банк самостійно переказує за них необхідні кошти в муніципальні установи.

- На залишок пенсійних коштів на картці банк щомісячно нараховує клієнтам додатковий дохід - 10% відсотків, які не обкладаються.

- ПриватБанк подбав про те, щоб пенсіонерам було зручно отримувати свої гроші, тому з карткою для виплат пенсії можна знімати готівку в будь-якому банку і банкоматі на території України без комісій! До того ж на карту можна отримувати інші грошові зарахування, наприклад, від друзів, знайомих або родичів по мінімальному тарифу - 0,5% від суми надходження.

- Оплачуючи покупки в магазинах - партнерах програми лояльності «Бонус Плюс» - карткою ПриватБанку, пенсіонери повертають на карту до 20% від витраченої суми (bonus.pb.ua).

- Пенсійну картку від ПриватБанку безкоштовно підключені до послуги «SMS-інформування». Це дозволяє контролювати баланс рахунку, списання коштів з картки, одержувати SMS про зарахування на карту і інших транзакціях.


Довідка. ПриватБанк - найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку privatbank.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі