• Головна
  • ПриватБанк у Хмельницькому працює в стабільному режимі
15:49, 20 грудня 2016 р.

ПриватБанк у Хмельницькому працює в стабільному режимі

Відділення, банкомати та сервіси банку працюють та готові обслуговувати клієнтів.

Станом на 20 грудня 2016 року віділення ПриватБанку у Хмельницькому працюють в штатному режимі. Загалом в Україні клієнтів обслуговують 2 350 відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7000 банкоматів ПриватБанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.

«Вчора НБУ підтримав банк ліквідністю на суму 15 млрд гривень, сьогодні банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку. Вчора обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку у банкоматній мережі не те що не підвищилися, а навіть знизилися. Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогоднішній день картки ПриватБанку обслуговуються банкоматними і постерминальними мережами всіх банків —  зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій.

Всі кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки будуть відновлені в повному обсязі після початку роботи нового Правління банку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ПриватБанк #робота #відділення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...