• Головна
  • Двоє «бізнесменів» з Луганщини вкотре намагаються обікрасти підприємства та людей
09:52, 26 грудня 2016 р.

Двоє «бізнесменів» з Луганщини вкотре намагаються обікрасти підприємства та людей

ПАТ «Дунаєвецьке підприємство Сільгосптехніка», звичайні працівники та низка інших підприємств та приватних осіб стали жертвами махінацій керівників ТОВ «Рубі Фло» і МПП "Прометей" з Луганської області.

ПАТ «Дунаївецьке підприємство Сільгосптехніка» (далі ПАТ «Сільгосптехніка») здавало частину своїх приміщень в оренду ТОВ «Рубі Фло», керівниками якого є мешканці міста Рубіжне Луганської області Щапін Ігор Сергійович і Акчебаш Андрій Валерійович.

Як виявилося, зі здачею площ в оренду, проблеми для підприємства з Дунаївців лише розпочалися. Окрім того, що орендарі ще з весни перестали сплачувати кошти, так ще й, за заявою Щапіна і Акчебаша, 27 жовтня 2016 року до ПАТ «Сільгосптехніка» приїхав слідчий і на підставі ухвали почав проводити обшук, описувати майно та товарно-матеріальні цінності, що належать третім особам та не мають жодного відношення ні до ТОВ «Рубі Фло», ні до МПП "Прометей" (підприємство зареєстроване на Луганщині).

«Ця ситуація викликає у мене асоціацію з рейдерськими діями. На підприємство прибули більш ніж 20 осіб спортивної статури. Мої зауваження, щодо відсутності будь-якої документації про приналежність частини описаного майна до ТОВ «Рубі Фло» чи до МПП "Прометей" були залишенні без уваги. Майно передали директору ТОВ «Рубі Фло» Щапіну», — коментує голова правління ПАТ «Сільгосптехніка».

«Ми ніби повернулися у 90-ті роки, на надані нами документи, що доводять право власності, слідчий не звертає жодної уваги, натомість не вагаючись передає наше майно Щапіну», - наголошує представник підприємств, майно яких безпідставно було передано директору ТОВ «Рубі Фло».

За словами представника ошуканих співвласників ТОВ «Рубі Фло» Ігоря Аврамовича: «… ще у 2014 році Щапін і Акчебаш залучали партнерів, щоб ті вкладали кошти для організації виробництва. Проте після того, як партнери відмовилися платити «бізнесменам», через серйозну збитковість, останні повністю усувають партнерів (моїх довірителів) від нагляду за роботою підприємства, фактично кинувши їх».

На «бізнесменів» також скаржаться їхні, тепер вже колишні, робітники.

«Про яке додержання вимог законодавства йдеться?! Фактично Щапін і Акчебаш, не виплачуючи зарплати, не надаючи відпусток, офіційно не оформлюючи частину працюючих, поставили людей у рабські умови праці. Ми подавали колективну заяву, яка підписана майже 40 працівниками, а також окремі персональні заяви робітників в поліцію. Ми спробували вказати на законодавчому рівні про неправомірні дії директора Ігоря Сергійовича», - погодився дати коментар робітник Сергій Сергійович.

Крім того, за словами адвоката, який захищає інтереси підприємств, які намагаються ошукати ці «бізнесмени», стало відомо, що ще працюючи в Луганській області вони заборгували мільйони гривень підприємствам, приватним особам та Державі. «Складається враження, що вони переїжджають з місця на місце з метою привласнити те, що їм не належить», — говорить юрист.

Наразі подано відповідні позови і цей конфлікт, не зважаючи на опір цьому з боку панів Щапіна І.С. і Акчебаша А.В., вирішується в судах. Там і встановлять правомірність цих дій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #захоплення #підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...