Скільки українців вважають себе щасливими: дізнайся результати опитування (Інфографіка)

У грудні 2016 року щасливими себе почували 54% жителів України. Такі результати опитування були проведені  Київським міжнародним інститутом соціології.

На думку соціологів, відчуття щастя залежить від багатьох факторів, в тому числі соціально-демографічних аспектів, якості життя, соціального середовища тощо.

Наприклад, за результатами опитування, молоді люди в цілому більш щасливі, ніж старші. А з підвищенням віку рівень щастя падає.

Крім цього, чим вище рівень добробуту, тим також більше людей відчувають себе щасливими. Серед найбідніших (не вистачає на їжу) щасливими себе назвали 40%, серед малозабезпечених (вистачає тільки на їжу) таких половина, серед людей із середнім доходом (вистачає на їжу, одяг, можуть трохи відкладати) - 68%, серед людей з доходом вище середнього (можуть купувати дорогі речі) - 85%.

Також, 25% відчували себе частково щасливими і частково ні, і 19% - нещасними.

Менш щасливими поки є жителі східних областей.

Так, в західних областях щасливими почувалися 59%, в центральних - 50%, в південних областях - 60%, тоді як на Сході країни - 44%.

Чи вважаєте Ви себе щасливою людина? (Розподіл за макрорегіонамі,%)

* Методом особистого інтерв'ю опитано 2040 респондентів, які проживають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% - для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

щасливі люди рейтинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі