Близько 20% українців не вистачає грошей навіть на їжу

18,5% українців заявляють, що їм не вистачає грошей навіть на їжу, а дозволити собі купити все можуть лише 0,1% громадян.

При цьому 51,3% опитаних сказали, що їм вистачає грошей на їжу, але купувати одяг вже важко. Ще 26,5% заявили, що їм вистачає грошей на їжу, одяг і навіть можуть дещо відкладати; 2,6% сказали, що можуть дозволити собі купувати деякі дорогі речі, а 0,1% - що сім'я може дозволити собі купити все що захоче. Не змогли визначитись 1% опитаних.

При цьому вірять в те, що через рік їхня сім'я буде жити краще, трохи більше 20% опитаних. Так, вважають, що будуть жити набагато краще - 1,9%, дещо краще - 19,7%.

Разом з тим 20,2% українців вважають, що через рік їхня сім'я буде жити трохи гірше, а ще 6,9% - набагато гірше.

Відповідь «так само, як зараз» дали 36,4%. Не змогли відповісти на питання 14,8%, а 0,1% відмовилися відповідати. Крім того, 22,9% українців вважають себе щасливими людьми, ще 31,1% - сказали «скоріше так, ніж ні».

Також 25,2% українців на питання, чи вважають вони себе зараз щасливими, відповіли: «І так, і ні»; 11,1% - «скоріше ні, ніж так», не вважають себе щасливими - 7,6%. Не змогли відповісти на питання 2% опитаних.

За результатами досліджень Київського міжнародного інституту соціології.

news.finance.ua
бідність їжа одяг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі