• Головна
  • За не оформлення трудових відносин хмельницький підприємець сплатить майже 200 тис грн штрафу
16:17, 16 січня 2017 р.

За не оформлення трудових відносин хмельницький підприємець сплатить майже 200 тис грн штрафу

Інспектори з питань праці Управління Держпраці у Хмельницькій області провели позапланову перевірку у фізичної особи-підприємця в місті. 

Так, було виявлено той фат, що на підприємстві працювало 4 найманих робітника без оформлення трудових відносин. Були відсутні табелі обліку робочого часу найманих працівників чи інші документи якими ведеться облік робочого часу. Також відсутні відомості про нарахування та виплати заробітних плат. 

Підприємець не видавав наказів чи розпоряджень про прийняття працівників на роботу, не подав повідомлення у фіскальну службу до початку роботи про новоприйнятих працівників. Отож, відносно працівників, які працювали без офіційного оформлення не сплачувався єдиний соціальний внесок із заробітної плати, у зв’язку з чим вони втратили право на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Так, відповідно до статті 265 КЗпПУ за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати. Так, підприємцю доведеться сплатити 193 тисячі 600 гривень, включаючи інші порушення трудового законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#штраф #трудові #відносини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...