• Головна
  • Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО)
Базарний Хмельницький
12:09, 16 лютого 2017 р.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО)

Базарний Хмельницький

Проект «Хмельницькі базари» продовжується. Цього разу журналіст 0382.ua спробував харчуватися так, як це роблять гості міста та самі продавці. Сьогодні ми дізнаємося чи це смачно, дорого та безпечно.

"Попит породжує пропозицію". Голодні оптовики дали можливість деяким хмельничанкам знайти заробіток на парковках, пропонуючи скоштувати їм домашньої їжі. Картопляне пюре, котлети, салати, м’ясо та ще й запити все це гарячим чаєм, або кавою — ось що пропонують у своєрідних "стихійних їдальнях" майже на кожній парковці речового ринку. Наскільки таке харчування смачне та, найголовніше, безпечне? Відповідь саме на ці запитання ми спробували знайти.

Незважаючи на досить прохолодну погоду на першій з парковок куди ми потрапили, вишикувався цілий ряд з жінками, які на перебій пропонували скуштувати шедеврів домашньої кухні. Журналіст 0382.ua виявився першим покупцем у однієї із них. Тому із 25 гривнями, які довелося заплатити за сніданок, продавець-кулінар провела традиційний ритуал поводивши ними по продукції. Як потім пояснили, робиться це для того, аби «йшли торги».

IMG_20170214_083312[1]

IMG_20170214_083312[1]

Щодо сніданку, то складався він з великої порції картоплі, котлети, салату з моркви та салату з капусти. У подарунок дали ще й шматок хліба.

IMG_20170214_082744[1]

IMG_20170214_082744[1]

Щоправда, їсти довелося б на холоді. Про стан стола та табуретів можна було б не говорити, але зважаючи на те, що вони не зовсім чисті та у жахливому стані — сміття звідти може опинитися на руках та у шлунку, а разом із ним, можливо, і якась інфекція. Про дотримання елементарних санітарних норм мова також не йде.

dsc05401_148723116571.jpg

dsc05401_148723116571.jpg

Дозволів та документів у продавців звичайно ж немає, тому ми вирішили запитати у гостей речового ринку, чи подобається їм так харчуватися. Оптовиків зі Львова, наприклад, все влаштовує. Говорять, що готують тут смачно та й альтернатив немає.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО), фото-4

Руслан думає інакше. Чоловік, який привіз на ринок людей з Рівненщини, припаркувався біля місця харчування, але їсти тут не поспішає.

«Не звик я харчуватися ось так, на вулиці, в таких умовах. Не кажу, що погано готують, але їсти тут не хочу», — розповів чоловік.

У іншому місці схожа ситуація. Продають окрім приготовлених гарячих страв, ще й молочні продукти.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО), фото-5

Знайшли ми тут торт, який зберігається на свіжому повітрі.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО), фото-6

Пропонують поїсти на ринку навіть у проходах між контейнерами. Ситуація та система така ж: картопляне пюре, чай, кава та антисанітарія, поруч ще бігають бездомні тварини, які терпляче чекають на свій шматок їжі.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО), фото-7

Як бачимо, на речовому ринку можна знайти не лише речі. Картопля, салати, пиріжки, які також продаються просто неба — все це тут, на одному з найбільших речових ринків країни. Харчуватися чи ні у такий спосіб вирішувати Вам, але ймовірність підхопити якусь інфекцію звичайно ж є, тому завжди будьте обережними.

Хмельницький речовий ринок: чи безпечно харчуватися у "їдальнях" просто неба (ФОТО), фото-8

Нагадаємо, що в цьому проекті, як і у всіх інших, ми завжди залишаємося відкритими і пропонуємо Вам взяти участь у його створені. Пишіть нам у коментарях про проблеми та теми пов’язанні з ринками Хмельницького, які турбують саме Вас. Найцікавіші з них, ми розглянемо у наступних статтях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Найбільша проблема Хмельницьких базарів
проголосувало 469 відвідувачів
Недотримання санітарних норм (бруд, сміття)
29,6%
Жахливі вбиральні
8,7%
Шахрайство продавців
14,9%
Низька якість продукції
22,0%
Неякісний стан доріжок (ями, нерівності)
20,7%
Відсутність сучасного обладнання для зберігання продуктів
4,1%
#ринок #речовий #харчування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...