• Головна
  • Хмельницький правоохоронець Олександр Тимець поїде в Данію змагатися в чемпіонаті Європи (Фото)
Пишаймося!
18:12, 21 лютого 2017 р.

Пишаймося!

Інспектор патрульної поліції Олександр Тимець переміг на чемпіонаті України з кіокушинкай карате.

Перемога в цьому чемпіонаті забезпечила Олександру місце в збірній України на чемпіонаті Європи, який відбудеться вже цієї весни в столиці Данії Копенгагені.

Нещодавно у Миколаєві завершився чемпіонат України з кіокушинкай карате. Інспектор патрульної поліції Хмельницького Олександр Тимець у ваговій категорії 75-85 кілограм здобув 3 впевнені перемоги і беззаперечне перше місце. Перемога в чемпіонаті забезпечила Олександру місце в збірній України на чемпіонаті Європи, який відбудеться вже цієї весни в столиці Данії Копенгагені.

001

До речі, Олександр Тимець займається спортом з 8 років. Саме тоді він почав з кіокушинкай карате і вже 16 років опановує це східне єдиноборство. У 2016 році патрульний посів третє місце на чемпіонаті Європи в Белграді.

Хмельницький правоохоронець Олександр Тимець поїде в Данію змагатися в чемпіонаті Європи (Фото), фото-1

Зараз Олександр відомий не лише в Україні, але й у Європі — має безліч кубків та медалей міжнародного рівня. II дан підтверджує його професійність, силу волі та наполегливість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію