• Головна
  • У Хмельницькому може з’явитися сміттєпереробне підприємство (ФОТО, ВІДЕО)
19:31, 21 лютого 2017 р.

У Хмельницькому може з’явитися сміттєпереробне підприємство (ФОТО, ВІДЕО)

Міська влада взялася боротися із сміттям, проте з кількох можливих варіантів, як це зробити, потрібно обрати один.

Одним із варіантів є будівництво сміттєпереробного підприємства. Робоча група на чолі волонтером Корпусу Миру Аланом Янгом та заступником міського голови Володимиром Гончаруком розробила власний проект. Сьогодні відбулася його презентація.

«Ми детально вивчили цю проблему. У процесі роботи нам довелося відвідати багато міст України та Європи та вивчити їхній досвід боротьби з побутовими відходами. На жаль є проблема в законодавстві з цього приводу, тому ми не можемо зараз повністю, наприклад, спалювати сміття на цементних заводах, так як це робиться у Польщі та багатьох країнах Європи», — розповів Володимир Гончарук.

У Хмельницькому може з’явитися сміттєпереробне підприємство (ФОТО, ВІДЕО), фото-1

У свою чергу, Алан Янг представив проект, який напрацювала робоча група. Волонтер Корпусу Миру зазначив, що в Україні набагато менше відходів, ніж у більшості країн Європи та світу. А завдяки реалізації розробленої ідеї можна переробити 87% побутових відходів Хмельницького та зробити місто прикладом для всіх інших.

Не оминули також тему можливого підняття тарифів. Адже зараз тариф на утилізацію складає всього 2 гривні, у майбутньому його можуть підвищити до 10,5.

У Хмельницькому може з’явитися сміттєпереробне підприємство (ФОТО, ВІДЕО), фото-2

Олександр Симчишин, нагадав що робота постійно ведеться. На сміттєвому полігоні встановлено вагу, яка дає можливість контролювати кількість вивезених побутових відходів. Досі залишається кілька варіантів вирішення «сміттєвого питання», обрати один із них доведеться вже незабаром.

#сміття #переробка #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...