• Головна
  • У Гройсмана з'явилися лобісти для його президентської кампанії
Політичні новини
11:37, 28 лютого 2017 р.

У Гройсмана з'явилися лобісти для його президентської кампанії

Політичні новини

Журналісти виявили юридичну компанію, яка надає лобістські послуги Прем'єр-міністру України, пише comments.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман має намір поборотися за крісло президента країни і вже почав підготовку до участі в президентській кампанії. Про це йдеться в журналістському розслідуванні під назвою «Заступник міністра юстиції Севостьянова потрапила в скандал з НАПКА».

У розслідуванні в числі іншого йдеться про штучну монополію на ринку послуг, яку створили перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова і Руслан Бернацький - її цивільний чоловік і керуючий партнер міжнародної юридичної компанії. Експерти стверджують, що Бернацький і Севостьянова фактично змушують бізнес звертатися в цю компанію, мотивуючи тим, що тільки вони забезпечать очікуваний результат.

У тексті розслідування повідомляється, що Севостьянова абсолютно не бентежать антикорупційні розслідування у відношенні неї.

«Вона дає зрозуміти експертного полю, що лобістські послуги її цивільного чоловіка Бернацького зацікавили Володимира Гройсмана, подумує про участь у президентській кампанії 2019», - стверджує автор розслідування.

На його думку, розставити крапки над «і» повинен сам Гройсман, який в останні два місяці, схоже, дійсно формує власний політичний проект.

«При цьому збереження Севостьянова її політичної ваги, або його зміцнення, буде означати те, що в Гройсманом дійсно визріли президентські амбіції, про що говорять експерти», - стверджує видання.

#Гройсман #побореться #президентське #крісло
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...