• Головна
  • На Хмельниччині банк довів до смерті чоловіка (Відео)
15:02, 28 лютого 2017 р.

На Хмельниччині банк довів до смерті чоловіка (Відео)

Суд зобов'язав чоловіка виплатити 70 тис грн кредиту, який на його паспорт взяв шахрай. Дізнавшись про таке рішення Олег помер від серцевого нападу.

От просто уявіть: одного дня до вас приходять і кажуть - поверни величезну суму. А ви - ані сном, ані духом, і ніколи в житті - нічого ні у кого не позичали.

Валентина Волянська щодня згадує свого чоловіка Олега. Жінка показує своє маленьке господарство. Каже - ось і все, що нажили в шлюбі. Навіть сторічна хата - спадок від батьків. Жили скромно, але дружно. Обходилися своїм і ніколи не брали у борг. Як раптом, немов грім серед ясного неба, з банку приходить лист.

Тоді й пригадали: 2007-го у чоловіка на залізничному вокзалі вкрали паспорт. Того ж дня він звернувся до поліції і паспортного столу. З часом отримав новий документ.

Коли чоловік дізнався про кредит одразу приїхав до банку, написав заяву і попросив розібратися. Тут же дізнався, що в його викрадений паспорт, шахраї вклеїли іншу фотографію і оформили кредит.

"Ой дуже мені тяжко, дуже. Як можна було так зробити і мовчати стільки часу, щоб довести невинну людину, щоб він не витримав і помер. Він так переживав, що він вже не хотів їсти, нічого, відвертався, не говорив. Люди в селі знали про це. І він все казав, я не переживу, я не витримаю. Мене доб'ють той банк і суди", - говорить його дружина.

#банк #кредит #смерть
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...