• Головна
  • У Хмельницькому відбулася презентація книги «Ліси Хмельниччини»
08:53, 5 березня 2017 р.

У Хмельницькому відбулася презентація книги «Ліси Хмельниччини»

У обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація науково-популярного видання.

Цю книгу безоплатно отримають усі навчальні заклади регіону від комунального закладу облради – Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Книга «Ліси Хмельниччини» побачила світ завдяки наполегливому дослідництву  журналіста, відповідального секретаря обласної газети «Подільські вісті» Олексія  Тимощука, непересічним творчим зусиллям його подвижників-співавторів із освітянської ниви –  керівника зразкового учнівського лісництва «Пліщинське», вчителя хімії Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівського району Миколи Зведенюка і   т.в.о. директора Хмельницького ОЕНЦУМ Василя Климчука,  а також друкарів ТзОВ «Поліграфіст» під керівництвом Сергія Федоченка.

У науково-популярному виданні, присвяченому 65-річчю створення Хмельницької обласної станції юннатів та лісівникам Хмельницької області, зібрано й узагальнено відомості про лісові багатства краю, охорону й раціональне використання, лісовідновлення, а також про навчання та виховання в учнівських лісництвах майбутніх  лісівників і науковців.

Значну частину книги присвячено трудовій діяльності працівників лісової галузі Хмельниччини та профорієнтації учнівської молоді на лісогосподарські професії, співпраці лісівників з педагогами й науковцями в організації практичної діяльності шкільних учнівських лісництв, реалізації завдань екологічної освіти і виховання підростаючого покоління в контексті лісової педагогіки.

Під час презентації автори висловлювали щиру вдячність керівникам лісгоспів і їх підрозділів та педагогам-натуралістам за сприяння у виданні книги, а також всім тим, хто долучився до її творення, надаючи поради, матеріали і фото, аби вийшло це видання цікавим, змістовним і корисним та служило важливій справі екологічного виховання і формування екологічної культури.

За згодою авторів оцифрований формат книги буде розміщено в електронній бібліотеці юннатів Хмельниччини і вона стане доступною в Інтернеті для всіх любителів науково-популярної літератури природничо-краєзнавчого змісту (див.: http://hoencum.km.ua/?page_id=5) за посиланням: https://drive.google.com/file/d/0B26KNDtOjzV5OXBYZGlCMWZJQ2M/view.

Залишається лише додати, що книга розрахована на використання педагогами, лісівниками, учнями й студентами, любителями природи рідного краю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #ліси #презентація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...