10:36, 6 березня 2017 р.
Хто вони — політичні довгожителі? Інфографіка
Головний сайт про політиків «Слово і Діло» підготував інфографіку на тему політичних довгожителів.
До слова, в Росії наближаються президентські вибори, але тамтешні політтехнологи просто не бачать сенсу їх проводити.
Навіщо підбирати штучних кандидатів на пост президента, коли й без них зрозуміло, кому дістанеться перемога, - вважають в адміністрації Путіна. Тому, готуючись до 11 березня 2018 року, а саме на цю дату призначено вибори, обрали найпростіший шлях: провести «референдум довіри народному обранцю». Якщо неофіційно – в Росії проведуть референдум «імені Путіна», - пише «Слово і Діло».
Лідером Російської Федерації Путін став ще в 1999 році. З 2008-го до 2012-го він зробив перерву. Тоді країну очолював Медведєв, хоча всі розуміли, під чиїм чуйним керівництвом виконувалася владна діяльність.
Незабаром ВВП повернувся на посаду президента і, схоже, нескоро її залишить. Він належить до тих політиків, які отриману владу триматимуть до останнього. Доки критичний стан здоров'я або смерть не знімуть із «трону». Іноді ще революція змушує звільнити керівну посаду, однак Путіна це навряд чи стосується.
Як бачимо, останні рідко віддають владне кермо з власної волі. Зверніть увагу, що з 15 наведених країн, Куба та Лівія – чи не єдині, де народ навіть не має права голосу для обрання лідера.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:56
7 листопада
Від музейних колекцій до архітектурних памʼяток: як ЄС допомагає рятувати культурну спадщину України
Партнерський матеріал
09:00
7 листопада
14:19
6 листопада
ТОП новини
Оголошення
16:48, 2 листопада
10:52, 7 листопада
live comments feed...