• Головна
  • Успіхи та провали Хмельницької області (Інфографіка)
14:46, 20 березня 2017 р.

Успіхи та провали Хмельницької області (Інфографіка)

Підсумки минулого року цікаві остільки, оскільки вони показують перспективи на майбутнє.

Повною мірою це стосується і рейтингу губернаторів, повідомляє «Ділова столиця».

Минулорічні успіхи за багатьма показниками можуть швидко зійти нанівець, якщо в регіоні низькі обсяги капітало- вкладень, не спостерігається припливу іноземних інвестицій, падають темпи будівельних робіт та обсяги експорту. І навпаки, можна очікувати, що допущені провали будуть подолані, якщо губернатори подбали про створення нових стимулів і можливостей для розвитку економіки, намагаються допомогти підприємствам, особливо тим, що були зав'язані на Росію, знайти нових замовників за кордоном і в Україні. У своєму огляді «ДС» приділила цим моментам особливу увагу.

Підсумки розвитку регіонів за рік представлені у зведеній таблиці, в якій порівнюються показники 23 мирних регіонів (без окупованого Криму і наполовину окупованого Донбасу) по 24 суспільно значущим критеріям. Всі цифри беруться з відомостей Держстату та його територіальних органів.

За результатами рейтингу Хмельниччина впродовж року перемістилась з 20 на 12 місце, при цьому показник має "-" значення. Перші три місця в "Рейтингу Губернаторів" за підсумками минулого року займають голови Київської міськдержадміністрації, Київської та Одеської ОДА. На останніх виявилися голови Запорізької, Чернігівської та Сумської облдержадміністрацій.

Так, відмічено чималі успіхи у зростанні соціально-економічного розвитку Хмельницької області, зокрема зменшився рівень заборгованості по заробітній платі утричі, що є найкращим показником у державі, всього 9,15 грн. Крім цього, Хмельниччина посіла друге місце за збір урожаю зернових культур та четверте місце – у динаміці роздрібної торгівлі. Серед інших досягнень області можна відзначити шосте місце за обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення і по загальній площі прийнятого в експлуатацію житла на тисячу жителів.

Але є і цілий ряд провалів. Хмельниччина входить в двійку регіонів з найгіршою динамікою експорту (падіння на 21,3%), найменшим припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення і найбільшим процентним відношенням працівників в неоплачуваних відпустках. Також, область займає третє місце знизу за динамікою чисельності штатних працівників і п'яте знизу - по динаміці реальної зарплати.
reiting_ds11.png
Раніше повідомляли: Губернатор Хмельниччини входить в ТОП-10 найбагатших в Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейтинг #губернатор #якість
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...