
09:58, 22 березня 2017 р.
Вбивство на Хмельниччині: чоловік завершив конфлікт ударом ногою по голові
Лікарі боролись за його життя потерпілого протягом доби, але врятувати не вдалося.
Подія сталася в Красилівському районі, про це повідомляє Сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Чоловіки розпивали спиртне поблизу автобусної зупинки в селі Волиця Друга. Близько 15-ї між ними розгорілася суперечка. Сильно захмелілий 20-річний молодик вирішив припинити конфлікт вдаривши співбесідника ногою по голові.
Зрозумівши, що сталося, чоловіки повезли 38-річного односельця в районну лікарню. Його терміново госпіталізували в реанімаційне відділення. Лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму та забій мозку. 38-річного потерпілого намагалися врятувати, проте протягом доби він помер.
Тепер його кривднику доведеться відповідати перед законом згідно ч. 2 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
00:10
23 червня
17:53
22 червня
15:49
20 червня
12:28
20 червня
Як захистити підлітка від маніпуляцій в інтернеті? Безкоштовний онлайн-курс від Unicorn School – рішення для всієї родини
Новини компаній
11:00
18 червня
Оголошення
07:19, 16 червня
21:48, 14 червня
09:15, 16 червня
23
live comments feed...