• Головна
  • Комфорт мешканців Хмельницького - пріоритетне завдання в розвитку міста
Міська рада звітує
11:28, 22 березня 2017 р.

Комфорт мешканців Хмельницького - пріоритетне завдання в розвитку міста

Міська рада звітує
Ще один рік залишає слід в історії… Міська влада звітує  за результатами роботи за 2016 рік.
Упродовж 2016 року на розвиток та утримання об'єктів житлово-комунального господарства Хмельницького було спрямовано 366,4 млн грн, у тому числі:

  • на ремонт житлового фонду – 36,3 млн грн;
  • утримання та ремонт об’єктів благоустрою – 52,6 млн грн;
  • будівництво, реконструкцію, ремонт вулично-дорожньої мережі – 114,3 млн грн;
  • придбання техніки для комунальних підприємств – 14,1 млн грн та ін.
Виконано капітальний та поточний ремонти прибудинкових територій 140 житлових будинків, площею 60,1 тис. кв. м. Капітально відремонтовано 20 дитячих та 16 спортивних майданчиків.

Встановлено 6 пандусів у житлових будинках. Проведено капітальний ремонт покрівель у 34 житлових будинках, заміну групових та встановлення нових розподільчих та запобіжних коробок у 26 житлових будинках, заміну непридатної освітлювальної електропроводки та електричних пристроїв у 3 житлових будинках, заміну трубопроводів водопостачання та водовідведення у 13 житлових будинках, заміну обладнання ліфтів у 24 житлових будинках, капітальний ремонт 2 ліфтів та експертну оцінку технічного стану 176 ліфтів, укріплення стін у 4 житлових будинках тощо.

Протягом 2016 року створено 41 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Станом на 01.01.2017 року у місті зареєстровано 303 ОСББ, які обслуговують житловий фонд загальною площею 1,2 млн. кв. м.

За кошти житлово-експлуатаційних контор відремонтовано 257 під'їздів житлових будинків. Виконано поточний ремонт 165,8 тис. кв. м вулично-дорожньої мережі, у т.ч. поточний ремонт 16,5 тис. кв. м доріг масивів індивідуальних забудов та садівничих товариств на суму 24,6 млн гривень. Капітально відремонтовано 139,4 тис. кв. м вулично-дорожньої мережі, у т. ч. виконано капітальний ремонт 15,1 тис. кв. м доріг масивів індивідуальних забудов та садівничих 10 товариств на суму 89,8 млн. гривень. За кошти державного бюджету капітально відремонтовано дорогу від мікрорайону Книжківці до об'їзної дороги Хмельницького району (3,5 млн грн).

Виконано капітальний ремонт – улаштування пішохідної та велосипедної доріжок в парку ім. М. Чекмана, а також капітальний ремонт – улаштування нових та розширення наявних велосипедних доріжок на набережній від вул. Кам'янецької до вул. Староміської (1,1 млн. грн.). З метою розширення проїзної частини облаштовано зупинку маршрутних автобусів і тролейбусів та вуличну стоянку автомобілів на вул. Старокостянтинівське шосе (на ділянці від вул. Шевченка до вул. Проскурівської в районі міської лікарні) та влаштовано вуличну автостоянку на вул. Володимирській в районі будинку №74 (459,3 тис. грн).

На заходи з організації безпеки дорожнього руху (заміна дорожніх контролерів на світлофорних об’єктах, утримання світлофорних об’єктів, заміна та експлуатація дорожніх знаків, утримання пішохідної огорожі, нанесення і відновлення дорожньої розмітки) витрачено 3,4 млн гривень.

Встановлено нові та здійснено капітальний ремонт наявних технічних засобів регулювання дорожнього руху на суму 3,6 млн гривень. На поточний ремонт та утримання мереж зовнішнього освітлення витрачено 3,4 млн грн, внаслідок чого замінено 369 світильників з лампами ДРЛ на світильники з лампами ДНАТ та 10200 ламп розжарювання.

Виконано капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вул. Курчатова, вул. Чорноострівській, вул. Локомотивній, вул. Смотрицького, вул. Верейського, пров. Світанковому (1,4 млн грн); реконструкцію мереж зовнішнього освітлення – запровадження автоматизованої системи контролю та управління технологічними об'єктами вуличного освітлення міста (700,7 тис грн).

Загалом у 2016 році виконано капітальний ремонт об’єктів благоустрою на суму 8,3 млн грн, зокрема фонтану та спортивного майданчика в парку ім. М. Чекмана, підпірної стінки р. Південний Буг зі сторони парку ім. М. Чекмана та набережної р. Плоскої (від р. Південний Буг до пішохідного містка центрального входу в парк культури ім. М. Чекмана), будівництво громадського туалету в парку ім. І. Франка тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт #витрати #благоустрій
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...