В Ужгороді пройшов відкритий весняний чемпіонат України  з велоспорту на шосе.

Потужні українські спортсмени з’їхалися з усієї України, аби відзначити сильніших, велосипедисти демонстрували високий рівень підготовки.

Хмельницьку область в багатоденних перегонах серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок  представили 11 спортсменів. Дитячу юнацьку спортивну школу управління освіти представило 8 спортсменів з команди EURO OIL GROUP.

Перегони складаються з 4 етапів: індивідуальні перегони на час та трьох групових. За умов сильного вітру та дощу пройшов найважчий етап групових перегонів в юніорів 110 кілометрів та 66 в юніорок.

Команда ДЮСШ УО EURO OIL GROUP юніори Хмельницької області брала участь в першому турі перегонів, де посіли 6 місце. На 2 турі хлопці закінчили перегони четвертими. За підсумками виснажливих турів, четверте місце посіла команда Хмельницької області  EURO OIL GROUP у складі юніорів Володимир Гарматюк, Ян Терещенко, Єгор Малик і Андрій Лисюк. Кращим на 2 турі з юніорів був Ян Терещенко, він закінчив  перегони одинадцятим.

Хмельницькі велосипедистки з команди EURO OIL GROUP посіли друге місце на чемпіонаті України, фото-1

Жіночу стать Хмельницької області представили 4 спортсменки EURO OIL GROU. Так, у перший день змагань Гусельникова Еліна показала третій результат в індивідуальних перегонах на 4,2 км, вона проїхала цю дистанцію з результатом 7 хв 00 сек. А вже за підсумками чотирьох етапів другого туру вона потрапила в кращу десятку, закінчила це змагання четвертою. За нею 5 місце посіла Калашник Анастасія, а сьоме місце Ярошенко Вікторія.

По сумі 2 турів чемпіонату України наші дівчата потрапили в дев’ятку найкращих юніорок України, Гусельникова Еліна закінчила перегони четвертою, п’ятою була Калашник Анастасія та шостою Ярошенко Вікторія. У командному заліку в 2 турі  наші хмельничанки в складі  Гусельникова Еліна, Ярошенко Вікторія  і Калашник Анастасія показали друге місце.

І за підсумками 2 турів наша команда юніорок ДЮСШ УО EURO OIL GROUP показала другий результат.

Готували наших спортсменів до змагань тренери Кондрут Вікторія, Кондрут Віталій та Довгопола Тамара Іванівна.