• Головна
  • Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО)
Базарний Хмельницький
09:14, 26 березня 2017 р.

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО)

Базарний Хмельницький

Проект «Хмельницькі базари» продовжується. Цього разу спробуємо побільше дізнатися про дві найактуальніші проблеми: сміття та стан доріжок. Окрім фотофактів, пропонуємо дізнатися вам, хто за все це відповідальний.

Стан доріжок та сміття на ринку хвилює кожного, хто періодично там буває. Адже проблеми з першим — викликають незручності при пошуку нових речей. В дощову погоду інколи приходиться пригадувати шкільні дисципліни з фізкультури: стрибки з місця та з розбігу, але в цьому випадку стрибати приходиться через калюжі. Щодо сміття, то несвоєчасне прибирання, може призвести до серйозних наслідків. Щодня на ринку перебувають тисячі людей, тому до прибирання території, як повідомили нам в адміністрації одного з ринків, відносяться сумлінно.

Розпочнемо зі стану доріжок. Поточні результати опитування на нашому сайті показують, що хмельничан серйозно турбує ця проблема.

Записати

ЗаписатиСтан однієї із них ви можете побачити на цьому фото.
zfHXFJUO3K8
Правду кажучи, звинувачувати адміністрацію у всьому, теж було б не правильно, адже ринок знаходиться на «особливому» місці. Фахівці погоджуються, що систему водовідведення тут, справді, організувати не просто. Але головною проблемою є стан вулиці Геологів — тут солідарні як влада міста, так і адміністрації всіх ринків. Журналісту 0382.ua вдалося поспілкуватися з директором речового ринку «ВВК Поділля 2» Валерієм Таратасюком.

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО), фото-2«Ремонт покриття проводиться щороку. Ми вже декілька років замість того, щоб асфальтувати, бетонуємо проблемні ділянки. Так покриття стає витривалішим та може прослужити більше часу. На території, де розташований речовий ринок колись було болото, тому ґрунтові води інколи просто «б’ють» з-під асфальту. Також проблема, що ринки розташовані в долині, тому під час дощу вода стікає саме сюди. А система водовідведення вже стара та зношена. Потрібно все ремонтувати...», — розповів Валерій Романович.

Директор також повідомив, що адміністрації ринків та міська влада наразі розробляють план, як покращити систему водовідведення та стан вулиці Геологів.

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО), фото-3Повертаючись до теми сміття, Валерій Татарасюк запевнив, що проблеми з прибиранням на «Поділля 2» точно немає. На цьому ринку сміття вивозять самостійно.

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО), фото-4«У нас є спеціальна техніка та 15 працівників, щоб прибрати ринок якісно. Прибирають кожен день одразу після закриття, а вивозити можуть будь-коли, якщо вільна вулиця Геологів», — продовжив директор.

За його словами, сміття останнім часом на ринку стали вивозити набагато менше. Адже ті ж прибиральники забирають та здають все, за що можна отримати якісь кошти.

Журналіст 0382.ua зробив дві серії фотографій. Перший раз ми завітали на ринок близько 14:30(під час його закриття), другий — близько 17:30. Пропонуємо переглянути зроблені фото з проміжком у три години:

Вулиця Геологів

Ринок1

Ринок1

Сходи біля "Старого ринку"

Ринок3

Ринок "Еверслі"

Ринок2

Ринок "Сардонікс"

Ринок4

Працюють тут переважно пенсіонери. Жінки та чоловіки похилого віку змогли всього за декілька годин навести порядок на величезній території. Пані Марія, тут працює кілька років. Зізнається, що вже звикла до такої роботи та не цурається її, адже потрібно якось заробляти. 

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО), фото-6

«Свою територію можу прибрати за дві години, тому що вже звикла та роблю це досить швидко. Потім сміття виносимо у відведенні місця. Звідти його вивозять на полігон того ж, або наступного дня», — розповіла Марія.

Якщо зі станом доріжок та вулиці Геологів запитання вирішуються та складаються проекти майбутнього ремонту, то прибирання тут, завдяки зусиллям працівників, відбувається вчасно та швидко.

Хмельницький речовий ринок: хто прибирає територію та ремонтує доріжки (ФОТО), фото-7

Нагадаємо, що в цьому проекті, як і у всіх інших, ми завжди залишаємося відкритими і пропонуємо Вам взяти участь у його створені. Пишіть нам у коментарях про проблеми та теми пов’язанні з ринками Хмельницького, які турбують саме Вас. Найцікавіші з них, ми розглянемо у наступних статтях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Найбільша проблема Хмельницьких базарів
проголосувало 469 відвідувачів
Недотримання санітарних норм (бруд, сміття)
29,6%
Жахливі вбиральні
8,7%
Шахрайство продавців
14,9%
Низька якість продукції
22,0%
Неякісний стан доріжок (ями, нерівності)
20,7%
Відсутність сучасного обладнання для зберігання продуктів
4,1%
#ринок #речовий #прибирання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...