• Головна
  • У Хмельницькому відбувся турнір Шухевича (ФОТО)
15:08, 27 березня 2017 р.

У Хмельницькому відбувся турнір Шухевича (ФОТО)

28 команд, більше ста учасників боролись за нагороди у змаганнях, започаткованих 10 років тому.

Рекордну кількість учасників зібрав традиційний турнір з кульової стрільби, присвячений пам’яті генерала УПА Романа Шухевича, який відбувся в тирі Хмельницького НВК №10.

У Хмельницькому відбувся турнір Шухевича (ФОТО), фото-1

Привітати учасників змагань прийшли воїни-афганці, ветерани АТО. Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон і рекордсмен України, чемпіон Європи, підполковник національної поліції, учасник АТО Сергій Жук розповів учасникам про свій спортивний шлях, закликав юних спортсменів оволодівати майстерністю влучного пострілу.

Високу майстерність продемонстрували більшість команд. Відчувається, що з молодими спортсменами у школах міста вчителями предмету «Захист Вітчизни» ведеться цілеспрямована робота.

У Хмельницькому відбувся турнір Шухевича (ФОТО), фото-2

Перемогу  в особистому заліку серед дівчат  здобула Коненчук Катерина з Хмельницького НВК №9, серед юнаків найсильнішим виявився Бохонок Назарій – ЗОШ №14.

В загальнокомандному заліку у напруженій боротьбі, відірвавшись лише на одне очко від команди СЗШ №12, яка традиційно на всіх змаганнях здобуває призові місця, перемогла команда НВК №9 у складі Сметани Олега, Суховірського Іллі, Коненчук Катерини та п’ятиразової чемпіонки України Тарканій Маргарити. Третє місце у команди СЗОШ №21. Готував команду НВК №9 Свинарчук Валентин Миколайович.

У Хмельницькому відбувся турнір Шухевича (ФОТО), фото-3

З показовою стрільбою перед юними спортсменами, виконавши вправу, яка є найскладнішою у кульовій стрільбі – ГП-11а (стрільба з гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені), виступили учні спортивних шкіл «Колос», «Юність» та управління молоді і спорту облдержадміністрації. У минулому році представники цих спортивних шкіл завоювали 42 медалі різного гатунку, в тому числі 12 золотих, на чемпіонатах України.

Переможці та призери турніру нагороджені кубками, медалями та дипломами обласної федерації кульової стрільби.