• Головна
  • З Хмельницького до лав Збройних сил планують покликати близько 350 чоловіків
09:48, 31 березня 2017 р.

З Хмельницького до лав Збройних сил планують покликати близько 350 чоловіків

Призовну комісію пройде близько 4500 хмельницьких юнаків.

Порядок проведення весняного призову громадян в обласному центрі затвердили на черговому засіданні виконавчого комітету. Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року в квітні-травні проводуть призов громадян на строкову військову службу.

З Хмельницького до лав Збройних сил планують покликати близько 350 чоловіків.

Хмельничани, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть. На цьому наголосив військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Віктор Тамбовець.
Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Для проведення призову юнаків на строкову військову службу цим документом також створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад.
Затверджено й графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 4 квітня та триватимуть до 31 травня, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників. Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату.
Рішенням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба #військовий #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...