• Головна
  • На Хмельниччині оформити біометричні документи можна у 23 міграційних підрозділах
09:47, 4 квітня 2017 р.

На Хмельниччині оформити біометричні документи можна у 23 міграційних підрозділах

Адміністративна послуга щодо оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки або паспорта громадянина України для виїзду за кордон стала доступною ще у 12 територіальних підрозділах Управління ДМС України в Хмельницькій області.

Відтепер,  23 територіальні підрозділи міграційної служби мають технічну спроможність для оформлення біометричних документів мешканцям області.

Нагадуємо, що перший паспорт громадянина України у форми картки оформлюється виключно за місцем реєстрації, а паспорт для виїзду за кордон оформлюється у будь-якому підрозділі, незалежно від місця проживання.

Також, відповідно до доручення ДМС №21/1-17 від 08.02.17  з метою налагодження взаємодії з ЦНАП та органами місцевого самоврядування, керівництвом Управління та територіальних підрозділів міграційної служби проводились робочі зустрічі з головами усіх місцевих рад, де обговорювались умови підключення ЦНАПів до Єдиного державного демографічного реєстру за рахунок закупівлі необхідного обладнання  і захищених каналів зв’язку для виконання ЦНАП функцій з оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Варто відмітити, що з метою спрощення процедури одержання громадянам адміністративних послуг Державною міграційною службою запроваджено електронну чергу, яка наразі запроваджена у Хмельницькому міському відділі, тому одержати біометричні документи мешканці м.Хмельницького можуть через офіційний веб-сайт ДМС, скориставшись послугою електронної черги (тобто запис online) за  посиланням: http://dmsu.gov.ua/online.

У разі відсутності вільних місць в онлайн черзі, громадяни можуть безпосередньо звернутись до Хмельницького МВ та забронювати доступну в системі дату та час через термінал (не більше ніж за місяць вперед).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оформлення #біометричні #документи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...