• Головна
  • Хмельницькі безробітні стали працевлаштовуватись швидше
12:09, 16 квітня 2017 р.

Хмельницькі безробітні стали працевлаштовуватись швидше

На Хмельниччині безробітні стали швидше працевлаштовуватись.

У січні-березні 2017 року середня тривалість пошуку роботи зареєстрованими безробітними становила 99 днів, що на 14 менше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості, зросла на 17% та становила 5,5 тисяч, в тому числі, 4,0 тис. зареєстрованих безробітних.

Цьому сприяла активна співпраця служби зайнятості з роботодавцями. Адже, кількість роботодавців, які надали інформацію про вакансії, збільшилася на 32% та становила 2,6 тис., а кількість вакансій, поданих у звітному періоді для укомплектування, збільшилась на 38% і становила 8,6 тис.

Середній розмір оплати праці за вакансіями становив  3573 грн.

Близько 71% вакансій – робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

В цілому ж для пошукачів роботи  була доступна база вакансій  по всій Україні, де нараховувалось понад 300 тис. пропозицій роботи.

 Довідково: Станом на 1 квітня 2017 року кількість зареєстрованих безробітних в обласній службі зайнятості становила 17,0 тис.осіб. Кількість претендентів на одну вакансію – шість осіб., що на 5 менше  ніж на цю дату в 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...