16:33, 28 квітня 2017 р.

Звернення влади до хмельничан

На сайті Хмельницької міської ради опубліковано звернення міської влади до жителів та гостей міста.

 Дотримуйтесь правил поведінки на природі під час травневих свят!

Наближаються травневі святкові та вихідні дні, під час яких люди масово вибираються на відпочинок до лісу, в парки, на галявини біля водойм. Доволі часто такі «набіги» відпочиваючих закінчуються забрудненням територій пустими банками з-під консервів, поліетиленовими пакетами, пляшками, як скляними, так і пластиковими, знищенням дерев, кущів, ягідників тощо. Тому, аби було куди знову і знову повертатися на відпочинок, необхідно дотримуватися деяких елементарних правил.

Після відпочинку використані пластикові пакети та пляшки, консервні банки, папір, а також скляний посуд заберіть із собою і викиньте на смітник. Хай на місці вашого відпочинку буде чисто. Завтра сюди прийдуть інші.
  • Не смітіть!
  • Не розбивайте скляні пляшки! Ви самі, інші люди можете поранитись.
  • Не ламайте гілки дерев та кущів.
  • Не вирізайте на деревах надписи. Це може призвести до всихання дерева, заселення його паразитами.
У березні-квітні поточного року, під час місячника санітарної очистки та благоустрою території міста, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та інших природоохоронних заходів, проведено заходи з прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, парків, скверів, зелених зон та інших територій міста, організовано висадження дерев. Було прикладено багато зусиль, щоб наше місто було чистим і охайним.
Тож звертаємо увагу мешканців міста про дотриманням вимог Правил благоустрою території міста Хмельницького, зокрема п.6.10.13, згідно якого: «усі громадяни при відвідуванні зон відпочинку, лісопарків, парків, садів, скверів, бульварів та інших місць масового відпочинку зобов’язані підтримувати чистоту, порядок, бережливо ставитись до зелених насаджень, запобігати пошкодженню та знищенню дерев, кущів, квітів, газонів».
НІ                                                                       ТАК
Звернення влади до хмельничан, фото-1
Нагадуємо: за порушення даних вимог відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн).

Просимо Вас, шановні громадяни, дотримуватись Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території міста Хмельницького.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свята #травень #звернення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...