
Обговорення в соц.мережах
17:34, 28 квітня 2017 р.
В Хмельницькому для "своєї зручності" демонтували обмежувальний стовпчик
Обговорення в соц.мережах
У місті знайшлися незадоволені встановленими стовпчиками для обмеження руху.
Стовпчики були встановлені за проханням місцевих жителів для запобігання паркування.

Фото Roman Martyniuk.
В соціальних мережах активно обговорювали цю подію.

І вже сьогодні речник патрульної служби Хмельницького Роман Мартинюк виявив пошкодження стовпчиків.

Снимок
"Вирішив подивитись на нові "стовпчики", а тут порушник. Водію дуже не сподобалось, що я його сфотографував і він вирішив "поцікавитись", чому це я маю право його фотографувати, адже він стоїть у місці для парковки", - повідомляє Роман Мартинюк.

За словами патрульного, щодо відсутнього стовпчика, то водій зауважив, що його для того і демонтували, щоб сюди можна було автомобілем заїхати. "Ось така вона свідомість наших водіїв," - коментує Мартинюк.

Раніше до речника зверталися з запитанням про правомірність встановлення стовпчиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
Вчора
14:50
12 червня
Оголошення
10:18, 11 червня
21
07:13, 12 червня
13
10:46, 14 червня
48
19:29, 8 червня
13
10:58, 5 червня