Живи у ритмі міста!

Тримай руку на пульсі: мобільний додаток в якому зібрана вся інформація про Хмельницький

Інформаційно-розважальний портал 0382.ua нагадує про зручний мобільний додаток. Жодних зайвих рухів руками - все в доступності одного дотику.

Встановити додаток для Android можна тут, для IOS - тут, і  Windows Phone.

Природне запитання: навіщо це треба?

Пояснюємо. З настанням теплих днів, хмельничани все частіше проводять вільний час на свіжому повітрі.  Сьогодні майже всі  цілодобово онлайн - на зв'язку в соціальних мережа. Міні-комп'ютер розміром з мобільний телефон - відмінна річ, але ось тільки користуватися Інтернет-сайтами на ньому незручно. Сайт довго завантажується, гортати його сторінки на маленькому екрані важко. Для того, щоб оптимізувати і спростити ці процеси, і створено наш додаток. З його допомогою в зручному для телефонів і планшетів форматі ви можете прочитати новини міста.

Ви можете додавати оголошення до відповідного розділу сайту, не виходячи з програми, і зберігати потрібні вам підприємства в обране, завдяки чому ви зможете працювати з цими даними навіть, коли не буде увімкнений інтернет.


Хмельницький City Guide – скриншот

До слова, завдяки ще одній функції - автоматичного оновлення новин - без Інтернету ви зможете не тільки перевіряти збережену довідкову інформацію, а й читати новини. Додаток щопівгодини (або рідше - періодичність вибираєте ви самі) оновлює розділ «Новини» і повідомляє вас, якщо за цей період у додатку з'явилися нові повідомлення.

Якщо вам ці повідомлення заважають - ви можете їх відключити, або вибрати зручний вам спосіб оповіщення (вібрація, зум і ін.). Коли у вас з'явиться час і бажання - ви зможете зайти і почитати новини, навіть якщо перебуваєте в маршрутці або в іншому місці, позбавленому Інтернету.

Функція автоматичного оновлення не тільки спрощує доступ до новин - вона ще й в цілому прискорює роботу програми. Додаток завантажується практично миттєво, не залишаючи часу для роздратування.

Те, про що ми вам зараз розповіли, - далеко не повний перелік усього того функціоналу в мобільній версії програми 0382.ua.


Головне - оновлений додаток 0382.ua став швидшим, зручнішим і зрозумілішим.

Завантажуйте, тестуйте, надсилайте відгуки і пам'ятайте -  ми працюємо для вас.

Автор
( 0 оцінок )
Актуальність
( 0 оцінок )
Викладення
( 0 оцінок )