• Головна
  • Скоро купальний сезон: Олександр Луков розповів про стан води у Південному Бузі (Фото)
15:05, 30 травня 2017 р.

Скоро купальний сезон: Олександр Луков розповів про стан води у Південному Бузі (Фото)

З 1 червня у Хмельницькому стартує сезон купань.

Хоча багато хмельничан розпочало купатися та відпочивати на пляжі вже, але у  нашому місті офіційно сезон відкривається з першого дня літа. Сотні хмельничан зможуть відпочити на міському пляжі, який пообіцяли привести до ладу та прибрати. Саме про початок купального сезону та, зокрема, про стан води у річці ми вирішили запитати у начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм Хмельницького Олександра Лукова. Начальник управління запевнив, що вода в річці відповідає всім нормам. Вона, навіть, дещо чистіша, ніж минулого року.

«Показники перевірок води у Південному Бузі кращі за минулорічні. Чесно кажучи, тут ми повинні завдячувати погоді. У цьому році погода взимку та перемінні дощі зараз спонукали до того, що стан річки задовільний. Водоймище наповнене повністю, перелив через дамбу йде по всіх 9-ти шлюзах. Перевірки показали, що  рівень кисню також хороший. Моніторити стан води будемо регулярно і надалі», — розповів Олександр Васильович.

Скоро купальний сезон: Олександр Луков розповів про стан води у Південному Бузі (Фото), фото-1

Також Олександр Луков повідомив, що подбають про чистоту в зоні відпочинку. Орендаря території міського пляжу зобов’язали до 1 червня зробити все необхідне, аби забезпечити належні умови для відпочинку.

Скоро купальний сезон: Олександр Луков розповів про стан води у Південному Бузі (Фото), фото-2

«Під час фестивалю «Rock&Buh» на територію ми завезли додаткові контейнери. Вирішили їх не забирати. Таким чином сміттєвих контейнерів тут стало більше. Надіємося, що це позитивно вплине на чистоту», — продовжив начальник управління з питань екології та благоустрою.

Проте  Олександр Васильович визнає, що чистота і берегової зони, і зелених зон у всьому місті залежить від самих хмельничан. В першу чергу, відпочивальники не повинні залишати сміття після себе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буг #сезон #купання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...