![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20250114)
Друга Частина
14:18, 9 червня 2017 р.
Вуличний музикант з Хмельницького: «Якось контактували з продюсером гурту Океан Ельзи» (Фото, Відео)
Друга Частина
![Вуличний музикант з Хмельницького: «Якось контактували з продюсером... Вуличний музикант з Хмельницького: «Якось контактували з продюсером гурту Океан Ельзи» (Фото, Відео)](/dist-assets/images/cap.jpg)
У другій частині розмови з уродженцем нашого міста, вуличним музикантом Максимом Радугою ми для вас підготували ще багато цікавого.
Нагадаємо, що раніше Максим нам розповів про себе, улюблену музику, слухачів та про рідний Хмельницький. У заключній частині розмови, пропонуємо вам дізнатися ще багато цікавих фактів.
Про «Сплін»
«Вже навіть незнаю, чи я Васільєва копіюю чи він мене»
![Вуличний музикант з Хмельницького: «Якось контактували з п..., фото-1 Вуличний музикант з Хмельницького: «Якось контактували з продюсером гурту Океан Ельзи» (Фото, Відео), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Після того, як вивчив весь репертуар «Кіно», переключився на творчість «Сплін». Взагалі, я не знаю, як так вийшло та хто під кого «косить»: Васільєв під мене чи я під нього (прим. усміхається). Мені кажуть: «Нарешті «Сплін» приїхав в місто». Напевно просто так вийшло, що в нас голоси схожі, адже я абсолютно нічого не роблю аби його копіювати.»
Про перспективи «великої» сцени
«Якось на Хрещатику підійшов колишній продюсер «ОЕ». Обмінялися контактами, але його номер я одразу ж загубив»
«Коли починав займатися музикою, писав свої пісні. Тоді настільки захоплювався гуртом «Кіно», що і сам почав писати в стилі Цоя. Якось з другом в підвалі записували пісні на два касетних магнітофони, касета розлетілась по місту і записи так і не збереглися. Чесно кажучи в 2002 чи то 2003 році, коли грав на Хрещатику, до мене підійшов продюсер Океану Ельзи. Попросив показати свої записи. Але ми з ним так і не зв’язались, він кудись поїхав, а я його номер загубив і вже не став шукати.»
Про телевізійні шоу
«Пропонували йти на Х-фактор, але я не розумію для чого це шоу»
«Виступати на шоу з чужими піснями не хочу. Якось пропонували піти на Х-фактор, але я взагалі не розумію для чого таке шоу. Це не мій формат. Хіба що хотілося б десь «засвітитися», але я не розумію для чого воно мені потрібно. Та й, швидше за все, не потрібна мені ця популярність зовсім. Для якихось починаючих талантів можливо талант-шоу і варіант, щоб показати свій голос. А ось тим, хто самі пишуть пісні, я не раджу туди йти.»
Про АТОвців, воєнні пісні та місію вуличних музикантів
«Справжні музиканти — громадяни світу»
«В музики є своя мова, особлива. Українською, англійською чи російською написаний текст — це не важливо. Люди зрозуміють посил, який ми хочемо передати піснею. Справжні музиканти — громадяни світу. Мені подобається Україна, її звичаї, мова та культура, але не подобається, що люди розділяють музику в залежності від мови. У 2015 році в Києві, коли грав на Хрещатику, прийшли близько 50 АТОвців. Вони всі стояли та просто слухали музику. Хлопці нічого поганого не сказали, музика і так зрозуміла та доходить до серця. Тим не менш, воєнних пісень не граю, бо вважаю, що місія вуличних музикантів — відволікти людей від буденних проблем. Ми повинні показати слухачам, що є і мирна сторона, що мир — це головне.»
Поради початківцям
«Якщо людям подобається музика, вони самі вас зроблять популярним»
«Для того, щоб молодим гуртам стати впізнаваними, потрібно лише виступати та писати свій матеріал. Головне - бути на слуху. Якщо людям подобається ваша музика, то вони будуть її слухати і поширювати. Все що потрібно — займатися творчістю.»
Не забудьте підписатися на наші Viber, Youtube та Telegram канали, а також у Facebook спільноту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
ТОП новини
Оголошення
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
20:45, 3 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...